Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Data Center

Datové centrum je jedním z nejdůležitějších prvků komunikační infrastruktury a nezbytnou součástí fungování firemní počítačové sítě a podnikového software. Naše nabídka vzdělávání zahrnuje oficiální kurzy EPI (Enterprise Products Integration), akreditované společností EXIN, rozdělené do podoblastí Design & Build, Operations & Governance a Standards & Compliance.

Data Center

Více informací o Data Center

Přehled kurzů

Foundation

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
DCFC Data Centre Foundation Certificate (DCFC®) 2 dny Detail

On Demand Courses

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
DCFCTOD Data Centre Foundation Certificate (DCFC® On Demand) 365 dní Detail
CDCPTOD Certified Data Center Professional (CDCP®) 365 dní Detail
CDCSTOD Certified Data Center Specialist (CDCS®) 365 dní Detail
CDFOSTOD Certified Data Centre Facilities Operations Specialist (CDFOS®) 365 dní Detail
CDFOMTOD Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®) 365 dní Detail
CDRPTOD Certified Data Center Risk Professional (CDRP®) 365 dní Detail
CDMSTOD Certified Data Center Migration Specialist (CDMS®) Training 365 dní Detail
CITMTOD Certified IT Manager (CITM®) 365 dní Detail

Design/Build

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CDCP Certified Data Center Professional (CDCP®) 2 dny Detail
CDCS Certified Data Center Specialist (CDCS®) 3 dny Detail
CDCE Certified Data Center Expert (CDCE®) 5 dní Detail
CNCDP Certified Network Cabling Design Professional (CNCDP®) 2 dny Detail

Maintenance / Operations

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CDFOS Certified Data Centre Facilities Operations Specialist (CDFOS®) 3 dny Detail
CDFOM Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®) 3 dny Detail

Risk

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CDRP Certified Data Center Risk Professional (CDRP®) 2 dny Detail
CDMS Certified Data Center Migration Specialist (CDMS®) Training 2 dny Detail

EPI IT Training Framework

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CITM Certified IT Manager (CITM®) 3 dny Detail

Certified Data Center Professional

Data center EDU

Datových center přibývá a s nimi i poptávka po vzdělaných a certifikovaných pracovnících. Přinášíme vám CDCP, oficiální kurz EPI z oblasti návrhu a budování datových center. Kurz Certified Data Center Professional (CDCP®) seznamuje účastníky s hlavními složkami datového centra i s tím, jak nastavit a zlepšit klíčové aspekty jako jsou napájení, chlazení, bezpečnost, kabeláž, bezpečné zajištění vysoké pohotovosti datového centra.

Kurz se věnuje i důležitým otázkám provozu a údržby a zároveň slouží jako příprava na mezinárodně platnou certifikaci Certified Data Center Professional, akreditovanou společností EXIN. Certifikace CDCP je nutnou podmínkou k absolvování navazujících školení a certifikací Certified Data Center Specialist (CDCS®) a Certified Data Center Expert (CDCE®).

Datové centrum je v dnešní době jeden z nejdůležitějších prvků komunikační infrastruktury a nezbytná součást fungování firemní počítačové sítě a podnikového software. Design datového centra, řízení, provoz a dodržování norem mají v organizacích důležitou roli. Mezi hlavní priority firem patří zvyšování efektivity, pružná obchodní rozhodnutí, maximalizace bezpečnosti dat a naopak minimalizace prostojů a nákladů na provoz. Klíčovým faktorem pro manažery datových center jsou proto vzdělaní a certifikovaní pracovníci, na které se mohou spolehnout. Nabídka Vzdělávacího centra v oblasti Data Center zahrnuje kurzy z podoblastí Design & Build, Operations & Governance a Standards & Compliance.

EPI (Enterprise Products Integration) je společnost evropského původu s pobočkami ve více než 50 zemích a s rozsáhlou partnerskou sítí. Poskytuje širokou škálu služeb infrastruktury datových center, konzultace, audit, certifikace, odborná školení. Od svého založení v roce 1987 dosáhla mezinárodního renomé v poskytování vysoce kvalitních technických znalostí, flexibilních a inovativních řešení, technik a metodik. Všechny kurzy EPI jsou akreditovány společností EXIN, mezinárodní nezávislou certifikační autoritou, a umožňují organizacím vzdělávat zaměstnance v oblastech jako je návrh, výkonnost, řízení, bezpečnost, migrace datových center a mnoha dalších.

EPI vytvořila první a dosud jediný webový nástroj pro kariérní plánování – Data Centre Career Planning Tool (EPI-DCPT).
Tento nástroj umožňuje organizacím a jednotlivcům porozumět kompetencím potřebným k vykonávání určitých pracovních rolí a poskytuje poradenství v oblasti školení a kurzů.

Pomocí EPI-DCPT můžete jednoduše procházet seznam pracovních pozic, které lze klasicky najít v každém pracovním odvětví.
EPI-DCPT vám umožní vygenerovat data pro kariérní růst vašich zaměstnanců během pár minut. Na základě jeho/její aktuální pracovní pozice a přání ohledně budoucího profesního zaměření jsou přesně stanoveny kurzy vhodné pro každého jednotlivce na míru.
Jako personalista si už nemusíte lámat hlavu, na která školení zaměstnance pošlete. Díky EPI-DCPT vytvoříte kariérní plán pro kohokoliv snadno a rychle.