Organizační informace
ke kurzům

Přečtěte si podrobné organizační informace o realizaci kurzů a službách pro účastníky.

Organizační informace

Školení jsou dodávána v českém, slovenském a anglickém jazyce. Probíhají ve vypsaných katalogových termínech nebo dle individuální potřeby zákazníka. Délka 1 dne kurzu je zpravidla 8 vyučovacích hodin s krátkými přestávkami na občerstvení a polední přestávkou na oběd. Standardně kurzy začínají v 9:00. Účastníky žádáme, aby se drželi informací, které jim budou zaslány e-mailem.

Kurzy jsou realizovány v Praze a v Bratislavě v klimatizovaných učebnách vybavených výkonnými počítači, servery, projektory a dalším potřebným technickým zařízením. V rámci školení jsou poskytovány studijní materiály většinou v anglickém jazyce.

Veškeré dodávky školení se řídí Všeobecnými podmínkami EDU Trainings.

Občerstvení

Účastníkům je během školení k dispozici občerstvení zdarma. Standardně se jedná o nabídku teplých a studených nápojů, sladkého pečiva a sendvičů. Všem je přístupná kuchyňka, kde si mohou ve chladničkách uschovat své vlastní občerstvení. V případě alergií či zvláštních požadavků nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže. V ceně kurzu je standardně i stravenka, pokud není dojednáno jinak.

Ubytování

Na požádání vám rádi sdělíme možnosti ubytování v blízkosti místa konání kurzů a případně zajistíme rezervaci.

Máte speciální požadavky? Dejte nám o nich vědět.

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky)

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa