Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

ISTQB

Vyberte si z akreditovaných kurzů ISTQB (International Software Testing Qualifications Board), mezinárodně respektované organizace pro certifikování softwarových testerů.

ISTQB

Více informací o ISTQB

Přehled kurzů

Foundation

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CTFL ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) 3 dny Detail

Tester

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CATE ISTQB® CATE (Certified Agile Tester Extension) 2 dny Detail

Advanced

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CTALTM ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Manager 5 dní Detail
CTALTA ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Analyst 4 dny Detail
CTALTTA ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Technical Test Analyst 3 dny Detail
ALTAE ISTQB Advanced Level Test Automation Engineer 3 dny Detail

Akreditované kurzy ISTQB

ISTQB EDU

Získejte ucelený přehled softwarového testování na akreditovaných kurzech ISTQB, které vás zároveň efektivně připraví na celosvětově uznávanou certifikaci testerů softwaru. 

ISTQB® CTFL

Kvalifikace základní úrovně ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) je vhodná pro ty, kteří chtějí prokázat praktické znalosti hlavních pojmů testování softwaru. 3denní kurz pokrývá základy testování softwaru a je určen test designerům, analytikům, konzultantům, manažerům, inženýrům, vývojářům softwaru. Školení doporučujeme i manažerům kvality, vývoje softwaru, projektů, IT, obchodním analytikům, konzultantům řízení a všem, kteří chtějí získat znalosti terminologie a procesů testování softwaru. Certifikace ISTQB® CTFL je důležitým výchozím předpokladem pro všechny návazné a pokročilé certifikační stupně.

ISTQB® CATE

ISTQB® CATE (Certified Agile Tester Extension) je rozšíření základní úrovně vydané v červnu 2014. Kurz je určen test specialistům, ale také IT profesionálům, kteří pracují nebo se chystají pracovat na agilním projektu. V prostředí agilně řízeného projektu musí tester rozumět hodnotám a principům, o které se projekt opírá, a být neoddělitelnou součástí celého týmu spolu s vývojáři i obchodními reprezentanty. 2denní kurz seznámí účastníky s agilním vývojem softwaru, základními Agile testovacími principy, procesy, metodami, nástroji.

ISTQB (International Software Testing Qualifications Board) je mezinárodně respektovaná organizace pro certifikování softwarových testerů založená v roce 2002 a sídlící v Belgii. Toto neziskové sdružení tvoří komunitu profesionálních softwarových testerů prostřednictvím mezinárodně uznávaných standardů testování a certifikace. Aktuálně se skládá z 58 členských organizací s pokrytím v 82 státech světa, má celosvětově více než 300 akreditovaných poskytovatelů školení a přes 570 000 vydaných certifikací.

Poslední aktualizace: 6. 7. 2018