Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

ISTQB

Akreditované kurzy ISTQB (International Software Testing Qualifications Board), mezinárodně respektované organizace pro certifikování softwarových testerů, nabízíme ve spolupráci se společností CN Group CZ s.r.o.

ISTQB

Více informací o ISTQB

Přehled kurzů

Foundation

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H2VB4S ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) 3 dny Detail

Tester

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H2VB5S ISTQB® CTFL-ATE (Agile Tester Extension) 2 dny Detail

Advanced

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
CTALM ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Manager 5 dní Detail
CTAL ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Analyst 4 dny Detail

Akreditované kurzy ISTQB

ISTQB

Získejte ucelený přehled softwarového testování na akreditovaných kurzech ISTQB, které vás zároveň efektivně připraví na celosvětově uznávanou certifikaci testerů softwaru. Vzdělávací centrum spolupracuje v této oblasti s CN Group CZ s.r.o., akreditovaným platinovým partnerem ISTQB®.

ISTQB® CTFL

Kvalifikace základní úrovně ISTQB® CTFL (Certified Tester Foundation Level) je vhodná pro ty, kteří chtějí prokázat praktické znalosti hlavních pojmů testování softwaru. 3denní kurz pokrývá základy testování softwaru a je určen test designerům, analytikům, konzultantům, manažerům, inženýrům, vývojářům softwaru. Školení doporučujeme i manažerům kvality, vývoje softwaru, projektů, IT, obchodním analytikům, konzultantům řízení a všem, kteří chtějí získat znalosti terminologie a procesů testování softwaru. Certifikace ISTQB® CTFL je důležitým výchozím předpokladem pro všechny návazné a pokročilé certifikační stupně.

ISTQB® CTFL-A

ISTQB® CTFL-A (Agile Tester Extension) je rozšíření základní úrovně vydané v červnu 2014. Kurz je určen test specialistům, ale také IT profesionálům, kteří pracují nebo se chystají pracovat na agilním projektu. V prostředí agilně řízeného projektu musí tester rozumět hodnotám a principům, o které se projekt opírá, a být neoddělitelnou součástí celého týmu spolu s vývojáři i obchodními reprezentanty. 2denní kurz seznámí účastníky s agilním vývojem softwaru, základními Agile testovacími principy, procesy, metodami, nástroji.

ISTQB (International Software Testing Qualifications Board) je mezinárodně respektovaná organizace pro certifikování softwarových testerů založená v roce 2002 a sídlící v Belgii. Toto neziskové sdružení tvoří komunitu profesionálních softwarových testerů prostřednictvím mezinárodně uznávaných standardů testování a certifikace. Aktuálně se skládá z 57 členských organizací s pokrytím v 81 státech světa, má celosvětově více než 300 akreditovaných poskytovatelů školení a přes 500 000 vydaných certifikací.

Poslední aktualizace: 26. 10. 2017