Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Project Management

Oblast projektového řízení zahrnuje školení metodiky PRINCE2, mezinárodního standardu řízení projektů ve veřejném i privátním sektoru, kurzy SCRUM i kurzy vedoucí k získání certifikací PMI-PMP a PMI-CAPM.

Kurzy PRINCE2 dodáváme ve spolupráci s Accredited Training Organization ATO Experts, Ltd.

PRINCE2® and ITIL® are registered trade marks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Project Management

Řízení projektu podle PRINCE2

Project Managament EDU

Máte na starosti řízení projektu nebo se na jeho řízení spolupodílíte? Znalost metodiky PRINCE2 a jejího využití v praxi vám zaručí úspěšnost projektu a dosažení stanovených cílů.

PRINCE2 je mezinárodní standard řízení projektů ve veřejném i privátním sektoru. Tato oblíbená, srozumitelná a snadno aplikovatelná metodika vychází z evropského prostředí, ale populární je po celém světě. Je postavena na zkušenostech mnoha profesionálů, obsahuje osvědčené postupy z praxe a je použitelná na jakýkoliv typ projektu.

Základy metodiky PRINCE2 a její terminologii si osvojíte na 3denním kurzu PRINCE2® Foundation. Formou teoretického výkladu i praktických ukázek se seznámíte se sedmi principy, na kterých je metodika založena, s jejími přínosy, procesy a tématy. Po absolvování kurzu budete připraveni na úspěšné složení mezinárodně uznávané certifikační zkoušky úrovně PRINCE2® Foundation. Navazující 2denní školení PRINCE2® Practitioner slouží k prohloubení znalostí z předchozího kurzu a k přípravě na prestižní certifikaci PRINCE2® Practitioner. Oba zmíněné kurzy lze absolvovat formou 5denního cenově zvýhodněného školení PRINCE2® Foundation & Practitioner.