Pokročilé kurzy ITIL®, PRINCE2® a SAFe® se slevou 20 %!

27. 11. 2023

Máme skvělou zprávu pro všechny, kteří by rádi pronikli do světa ITSM, Agile nebo projektového řízení a zároveň jdou rádi při získávání nových vědomostí do hloubky. Pokud si objednáte jedno ze základních školení ITIL®, PRINCE2® nebo SAFe® ještě do konce roku 2023, dostanete od nás navazující kurz dle výběru se slevou 20 %!

Co to znamená pro vás? Kromě získání pevných základů při absolvování základního školení, budete mít možnost posunout své dovednosti na vyšší úroveň s našimi pokročilými kurzy za zvýhodněnou cenu.

Jak to funguje?

  1. Objednejte si a zaplaťte do konce roku 2023 základní školení ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile® nebo SAFe® (kurz můžete absolvovat v roce 2023 nebo 2024).
  2. Získáváte od nás 20 % slevu na jedno navazující školení ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile® a SAFe® dle vašeho základního kurzu. Aby sleva byla platná, objednejte si a zaplaťte navazující kurz také do konce roku 2023, absolvovat jej můžete i v roce 2024.

Z jakých kurzů můžete vybírat?

Základní kurz Pokročilé kurzy
ITIL® 4 Foundation Kurzy ITIL® 4 Managing Professional a Strategic Leader
PRINCE2® 6th edition Foundation PRINCE2® 6th edition Practitioner
PRINCE2 Agile® Foundation PRINCE2 Agile® Practioner
Leading SAFe® (SA) Seznam pokročilých SAFe kurzů

Nečekejte a využijte této jedinečné příležitosti ke zdokonalení vašich dovedností. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na vás těšit na základních i pokročilých kurzech!

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa