Bezplatné webináře do poloviny roku 2021

4. 2. 2021

Na vzdělávání záleží, a tak jsme i letos připravili bezplatné webináře z oblasti IT a soft skills vzdělávání. Dozvíte se o novinkách ITIL 4, jak srozumitelně sdělit své myšlenky, jak využít SAP HANA a mnoho dalšího!

Uplynulé

Data Center

Provoz informačních systémů je bezprostředně závislý na spolehlivosti, dostupnosti a bezpečnosti datových center. Datové centrum představuje komplexní řešení skládající se z architektonické stavební části, vysoce dostupného elektrického napájení a chlazení informačních technologií, bezpečnostních a požárních systému, datové kabeláže a monitorovacího systému technologických a provozních parametrů. Výstavba datového centra začíná definováním aktuálních i budoucích požadavků na datové centrum, pokračuje výběrem vhodné lokality, inženýrských a projekčních činností a poté přechází do realizace a uvedení do provozu. Pro dosažení požadované kvality poskytovaných služeb DC je potřebný správný design, důsledná realizace a spolehlivý provoz jednotlivých technologií a management DC jako celku. Webinář vás provede základy této problemtiky.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
18. 6. 2021 9:00 – 10:00 čeština Jan Mihalík Zdarma na odkaze


Jak vycházet společně v jedné firmě, pod jednou střechou – generace 25+ a 50+? (Přidáno v květnu 2021!)

Není senior jako senior a není senior jako junior. Jak vlastně spolu-žijí a spolu-pracují tyto rozdílné generace. Jak se liší jejich motivace, co mohou navzájem sdílet a čemu naopak nemohou O SOBĚ navzájem rozumět. Kdo je seniorní pracovník a v čem tkví jeho motivace? Jaký je potenciál profesních seniorů a proč je podporovat? Jak rozvinout profesní seniory v ambasadory firmy a jaká je jejich role? Efektivní spojení zkušeností a loajality jedněch s energií a nadšením druhých může při správném pochopení a podpoře namíchat třeskutý kreativní koktejl – ku prospěchu celé společnosti.To jsou hlavní otázky, kterým se budeme věnovat na našem webináři od Tomáše Nezmeškala.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
24. 6. 2021 9:00 – 10:00 čeština Tomáš Nezmeškal Zdarma na odkaze


Jak dobře zvládnout obtížné životní situace?

Webinář přibližuje tématiku závažných životních událostí, jejich definici, přehled zátěžových životních situací. Bližší pozornost je věnována situacím, které mohou nastat v zaměstnání, jako jsou sociálně-patologické jevy (šikana), propouštění. Déle pak například odchodu do důchodu a vážným událostem v osobním životě dle pořadí v Holmes Raheho škále stresu. Téma je složité, přístup lektora, jeho znalosti a zkušenosti jsou pozitivní zprávou – vše má řešení, víme-li, jak na to. A krok č.1? Ptejte se odborníka.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
24. 2. 2021 9:00 – 10:00 čeština Vladimír Svoboda Zdarma na odkaze

 

ITIL 4 – Strategic Leader pod lupou

Soubor knih a školení pro ITIL 4 je teď již kompletní a to včetně strategické úrovně, která je v ITIL oproti předchozím verzím více rozpracovaná.

V tomto webináři bychom rádi shrnuli novinky, které se za poslední rok v oblasti ITIL 4 udály. Zároveň bychom se také chtěli trochu podívat pod pokličku právě poslední části ITIL 4 Strategic Leader, která se ke konci předchozího roku konečně objevila. Pokud se o ITIL 4 zajímáte a přemýšlíte nad tím, jak tento rámec uchopit ve Vaší společnosti, tak byste tento webinář určitě neměli minout.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
5. 3. 2021 9:00 – 10:00 čeština Jan Hospes Zdarma na odkaze
5. 3. 2021 10:30 – 11:30 angličtina Jan Hospes Zdarma na odkaze

 

SAP HANA

SAP HANA 1.0 měnila pravidla byznysu. SAP HANA 2.0 mění hru samotnou a je nejlépe prodávaným produktem v historii společnosti SAP SE. Pomáhá zákazníkům vyřešit klasické neduhy spojené s vytvářením reportů nad velkými objemy dat v reálném čase. Naučte se s námi strategie a nástroje umožňující plné využití realtime přístupů ve Vašem podnikání.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
12. 3. 2021 9:00 – 10:00 čeština Ondřej Škoda Zdarma na odkaze
12. 3. 2021 10:30 – 11:30 angličtina Ondřej Škoda Zdarma na odkaze

 

O emoční inteligenci a efektivní spolupráci s metodou 5 židlí

Emoční inteligence má až 80 % podíl na našem úspěchu – v životě, v práci. Co to vlastně znamená, lze ji získat? Proč jsou géniové často osamocení a naopak, jak to jiní dělají, že s nimi druzí rádi mluví, spolupracují? Připadá vám o zvláštní? Ale není. Zvu vás na minivýlet do vlastního já – a budeme si pečlivě vybírat svou ŽIDLI, na kterou si sedneme.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
19. 3. 2021 9:00 – 10:00 čeština Kateřina Braithwaite Zdarma na odkaze
19. 3. 2021 10:30 – 11:30 angličtina Kateřina Braithwaite Zdarma na odkaze

 

Život s technologiemi. A bez nich. Být digitální nebo je lepší se odpojit? 

Představuje pro vás svět IT něco nepochopitelného a neproniknutelného? Stává se vám, že nerozumíte zkratkám kolegů z IT oddělení? Svět nul a jedniček vůbec není tak komplikovaný, jak vypadá. I my ajťáci jsme lidé se svými potřebami a motivací. Přijďte se o tom přesvědčit.

Nebo se všemu digitálnímu vyhýbáte a raději byste se od všech technologií odstřihli a odpojili? Víte jak na to? Je to dnes vůbec možné?

Co je lepší? Využívat technologie nebo být offline? Na tuto otázku si odpovíme. A u toho společně nakoukneme do IT světa. Uvidíte, jak funguje a nebude chybět návod, jak s ajťáky úspěšně spolupracovat. Koukneme se ale i na druhou stranu mince – jak se dokázat odpojit, odnesete si pár konkrétních tipů a triků, jak si udržet digitální rovnováhu v naší online době.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
22. 4. 2021 9:00 – 10:30 čeština Lukáš Barda Zdarma na odkaze
22. 4. 2021 14:00 – 15:30 angličtina Lukáš Barda Zdarma na odkaze


Mluv normálně

Obdivujete lidi, kteří umí nejen dobře vyjádřit a srozumitelně vysvětlit své myšlenky, ale také dokážou rychle reagovat a zdá se, že nikdy nemusejí dlouho hledat ta správná slova? Chcete patřit k těm, kteří právě tohle dokážou? Marie Petrovová Vám může ukázat cestu a dát do ruky ty správné nástroje, a to jak pro prezenční, tak on-line vystupování. 

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
21. 5. 2021 9:00 – 10:00 čeština Marie Petrovová Zdarma na odkaze


Elasticsearch

V první části webináře si představíme Elasticsearch a jeho možnosti při implementaci fulltextového vyhledávání. Dozvíte se, jaké jsou jeho možnosti pro vyhledávání v českém jazyce: analýza textu, synonyma, překlepy, našeptávání, řazení výsledků. V druhé části webináře se seznámíte se souvisejícími nástroji Beats a Kibana, s jejichž pomocí lze sbírat logy a metriky aplikací a serverů a následně z těchto dat vytvářet vizualizace a dashboardy.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
28. 5. 2021 9:00 – 10:00 čeština Luděk Veselý Zdarma na odkaze

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa