Webinář: Mluv normálně

21. 1. 2021

Obdivujete lidi, kteří umí nejen dobře vyjádřit a srozumitelně vysvětlit své myšlenky, ale také dokážou rychle reagovat a zdá se, že nikdy nemusejí dlouho hledat ta správná slova? Chcete patřit k těm, kteří právě tohle dokážou? Marie Petrovová Vám může ukázat cestu a dát do ruky ty správné nástroje, a to jak pro prezenční, tak on-line vystupování.

Kdy?

Dne 21. 5. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině 
Přesunuto z 20. 5. 2021 z organizačních důvodů, děkujeme za pochopení.
Registrovaným účastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Marie Petrovová byla 10 let moderátorka a redaktorka Českého Rozhlasu. 13 let působila jako tisková mluvčí velkých bank. Spoluatorka podcastu Černovlásky po padesátce, moderátorka konferencí, lektorka komunikačních a prezentačních dovednosti.

Registrační formulář 

Křestní jméno

Příjmení

Emailová adresa

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa