Bezplatné webináře

Získejte zajímavé informace zcela zdarma na živých seminářích on-line

Tvořivé myšlení

10. 2. 2023, 9:00 – 10:00, ve slovenštině

Popis webináře:

V tomto webináři se naučíte improvizovat, tvořivě myslet a sebevědomému přístupu k nepředvídatelným výzvám. Zúčastněte se bezplatného interaktivního webináře, kde vám lektorka představí krátké ukázky a některé techniky z našeho nově připravovaného tréningu „Tvořivé myšlení“. Vyzkoušíte si, jak Vám může pomoci cílená gamifikace automaticky a bez větší námahy rozvíjet kompetenci tvořivého myšlení. Společně si zahrajeme základní úrovně online her Accelium „Mystery box, Two Flags, Enigma“. Stanete se „diváky“ v Kinoautomatu – interaktivní Case study, kde důležité rozhodnutí nedělá hlavní hrdina, ale Vy jako divák pomocí rozhodovací ankety. Lektorka Vám představí různé příklady z praxe, její dosavadní zkušenosti a ráda odpoví na vaše dotazy.

O lektorovi:

Dana Bezáková má více než 30 let praxe na pozici projektové manažerky, ředitelky v českých, slovenských a nadnárodních společností. Je konzultantkou a mentorkou v různých českých a slovenských firmách v oblasti Soft&Hard Skills. Dlouhodobě se rozvíjí a vzdělává v oblastech: jak funguje lidský organizmus, neurovědy – jak funguje mozek člověka, nástroje na řízení mysli, zvládání stresu atd. Vytvořila metodu 3D Self-Talk – propojení fyzické, mentální a psychické úrovně člověka.

REGISTROVAT SE

PRINCE2 Agile – kdy je vhodné použít Agilní metody pro řízení projektů?

17. 2. 2023, 9:00 – 10:00, v češtině

Popis webináře:

V některých případech není jednoduché se rozhodnout jakou metodu zvolit pro řízení změn, které jsou v dnešní době čím dál důležitější pro všechny společnosti. A protože jsme identifikovali, že v mnoha společnostech není jasné, kdy je vhodné používat pro řízení změn Agilní projektové řízení, tak bychom se v našem webináři rádi zamysleli na tím, jak by takové rozhodování ve společnosti mělo probíhat. Kdo je a není zodpovědný za řízení projektů v Agilní organizaci? Jaké jsou největší bolesti, které společnosti řeší ve své snaze o agilní transformaci? Jaké problémy může způsobit špatně zvolený způsob řízení projektu? Na všechny tyto otázky se pokusíme odpovědět.

O lektorovi:

Jan Hospes je procesní konzultant a lektor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti řízení. Vede kurzy v oblasti řízení IT služeb, ITIL, IT Governance včetně přípravy auditů, návrhu a implementace procesů a nástrojů pro specialisty a manažery.

REGISTROVAT SE

webinar

Bezplatné Zabbix webináře

Lektor Tomáš Heřmánek si pro vás připravil velké množství webinářů. Začínají vždy v 10:00 a jsou vysílány živě pomocí platformy Zoom.

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa