Bezplatné webináře

Získejte zajímavé informace zcela zdarma na živých seminářích on-line

Leadership, jako cesta k lepším výsledkům

3. 6. 2022, 9:00 – 10:00, v češtině

Leadership je dnes módní slovo, ale co to opravdu je? Pojďme prodiskutovat rozdíly mezi transformačním a transakčním leadershipem a použitím těchto stylů v různých situacích. Co odlišuje Baťu od Krejčíře? Jaké jsou kompetence leadershipu a jak si stojíte vy?

Co vám webinář přinese?

  • pochopení a osvojení si komplexity leadershipu (od poslání až k manažerskému řemeslu)
  • porozumění různých typů leadershipu a jejich aplikace na specifické situace
  • pochopení, co dělá z kompetentního manažera skutečného leadera

O lektorovi

Miroslav Focht je Retired International Top Executive, expert v oblasti Leadershipu, řízení firem, strategii a obchodu. Po studiu na pražské technice získával další vzdělání na prestižních britských a amerických univerzitách (Harvard, Cranfield, Warwick, US Military Academy West Point, MBA na Sheffield University atd), a mnoha dalších kurzech a seminářích. Působil 10 let v businessu Venture Capital (ICS Inc, USA) jako Project Director a od roku 1995 v globální funkci Vice President & Chief Analyst. Posledních 20 let pracoval pro mezinárodní strojírenskou firmu kotovanou na londýnské burze (IMI plc) v pozicích Generální ředitel, Managing Director Central & Eastern Europe a od roku 2013 jako President Europe, Middle East & Africa a člen globálního představenstva. Lektorské činnosti se věnoval vždy, ať už formou mentoringu, vystupováním na otevřených kurzech a business konferencích po celém světě. Umí skloubit teorii a modely z univerzit s zkušenostmi, které byly prověřeny praxí.

Registrace

Komunikace a vyjednávání v obtížných situacích v angličtině

17. 6. 2022, 9:00 – 10:00, v angličtině

Už jste někdy museli komunikovat s někým, kdo byl tak trochu potížista? Byli jste nuceni řešit s lidmi nepříjemnou pracovní situaci? Právě na toto téma se zaměřujeme v našem webináři, kde vám ukážeme užitečné techniky, jak zvládat komunikaci v obtížných situacích (vyhazov, předávání nepříjemných informací, konflikty na pracovišti atd.). Kromě komunikačních dovedností se také zaměříme na některé základní vyjednávací techniky, které vám pomohou dosáhnout kompromisu nebo vítězství ve vyjednávání – ovšem stále s respektem k požadavkům vašeho komunikačního partnera. Webinář je ideální i pro ty, kteří by chtěli zlepšit své vyjednávání v angličtině.

Co vám webinář přinese:

  • Naučíte se, jak analyzovat komunikačního partnera a jeho potřeby tak, abyste dosáhli vzájemné shody.
  • Osvojíte si metodu dotazování a analytického naslouchání.
  • Naučíte se, jak dostat potížisty na svou stranu, jak se vyhnout případnému konfliktu a jak uklidnit situaci.
  • Zaměříme se na komunikační techniky a užitečné tipy, jak vést rozhovory na nepříjemná témata.

O lektorovi

Ctirad Wojtanovský se již řadu let specializuje na výuku angličtiny a kurzů měkkých dovedností. Zaměřuje se především na témata prezentačních dovedností, komunikace a vyjednávání v anglickém jazyce. Své kurzy připravuje pomocí moderních a interaktivních vzdělávacích metod se zaměřením na praktické dovednosti, které mohou studenti využít jak v osobním, tak i pracovním životě.

Registrace

Jak pracovat s potenciálem týmu?

14. 10. 2022, 9:00 – 10:00, v češtině

V rámci webináře se budeme věnovat způsobu a metodám poznání talentů u jednotlivců a následné dynamiky celého týmu. Naučíme se pracovat s nástroji SWOT, Gallup a mentoringem. Dostaneme odpovědi na otázky:

  • Jak nejlépe využívat SWOT pro zjištění potenciálu jednotlivce/ týmu? Kdy je SWOT vhodné používat? Jaké nejčastější chyby se u SWOT dělají? Jak zpracovat akční plán v návaznosti na výsledky ze SWOT?
  • Jak interpretovat výsledky Gallup a zapracovat je do práce s týmem?
  • Kdy je vhodné zapracovat strukturu mentoringového programu do organizace? Jaká jsou pravidla a způsoby mentoringového programu?

Hlavním cílem webináře je naučit se pracovat s týmy tak, abychom respektovali osobnosti a dovednosti jednotlivců, a vytěžili z toho, co nejvíce radosti a produktivity. Pokud člověk pracuje ve svém potenciálu, odvádí nejvyšší výkon a cítí se u toho dobře. Webinář je určený primárně pro HR manažery, Learning and development manažery a všechny, kteří vedou menší či větší tým.

O lektorovi

Tina Nekudová je autorka projektu „S Tinou“. Má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, kde se věnovala managementu a technologicky orientovanému obchodu. Dnes se věnuje profesionálnímu mentoringu, konzultanství a vlastnímu podcastu. Se svými klienty se zaměřuje na práci s potenciálem, nástrojem SWOT, prezentační dovednosti, budování podnikatelských plánů, obchodních a brandových strategií a osobních značek.

Registrace

webinar

Bezplatné Zabbix webináře

Lektor Tomáš Heřmánek si pro vás připravil velké množství webinářů. Začínají vždy v 10:00 a jsou vysílány živě pomocí platformy Zoom.