webinar
webinar

Bezplatné webináře Zabbix

16. 2. 2022

Tomáš Heřmánek si pro vás připravil velké množství bezplatných webinářů, které se týkají technologií Zabbix. Začínají vždy v 10:00 a jsou vysílány živě pomocí platformy Zoom. Během vysílání se lektora můžete zeptat na jakoukoliv otázku pomocí chatu. Než budou naplánovány nové termíny webinářů, tak si můžete užít záznamy ze všech proběhlých webinářů!

Co je nového v Zabbixu 6.2

Zabbix 6.2 přichází s mnoha novými funkcemi jako je možnost ručního potlačení problémů, oficiální šablona AWS EC2, rozšířený monitoring Vmware nebo vylepšené host discovery.

záznam z webináře

Aktualizace na poslední verzi 6.2

Zabbix roste rychle. Postarejte se o to, aby byl váš Zabbix vždy aktuální a mohli jste tak naplno využívat jeho potenciál. V tomto webináři si budeme povídat o nejlepších praktikách a doporučeních, jak upgradovat vaši instalaci.

záznam z webináře

Poznejte Zabbix

Prozkoumejte Zabbix jako open source monitoring na enterprise úrovni a seznamte se s jeho klíčovými vlastnostmi a architekturou.

záznam z webináře

Komunikace se Zabbixem pomocí API

Použijte Zabbix API k automatizaci rutinních tasků a poznejte možnosti další integrace

záznam z webináře

Vizualizace dat v Zabbixu

Naučte se nejen jak zpracovávat vaše data pomocí triggerů, ale také jak je vizualizovat a vytvářet si různé pohledy.

záznam z webináře

Poznejte Zabbix Agent 2

Stále populárnější Zabbix Agent 2 prošel od svého prvního vydání spoustou úprav a vylepšení. V tomto webináři budeme diskutovat nad hlavními rozdíly mezi starým a novým agentem. Krom všech benefitů, novinek a praktických ukázek vám prozradíme i možné nevýhody.

záznam z webinářů

Jak na preprocessing dat

Pojďme si popovídat o tom, jak se dají vaše data předzpracovat před uložením do databáze a získat tak přesný tvar dat, který chcete.

záznam z webináře

Zabbix performance tuning

Čím více zařízení monitorujete, tím více Zabbix vyžaduje dodatečné ladění výkonu a změny parametrů. V tomto webináři vysvětlíme první kroky k tomu, jak vylepšit výkonnost vaší instalace.

záznam z webináře

Instalace Zabbixu v pěti minutách

Existuje mnoho metod, jak nainstalovat Zabbix a je jen na vás, kterou si vyberete. Může to být stará dobrá instalace ve vašem prostředí nebo implementace v cloudu. Na našem webináři se dozvíte best practices ověřené Zabbixem a našimi zákazníky. Poradíme vám, kterým přešlapům se vyhnout a co vám naopak pomůže usnadnit práci.

záznam z webináře

Pokročilé nastavení triggerů

Triggery jsou klíčová funkcionalita v Zabbixu. Připojte se k webináři a naučte se, jak vytvořit chytré triggery, abyste eliminovali nechtěné notifikace. Webinář se zaměří na přepracování triggerů, které přinesla verze 5.4 a je i součástí verze 6.0 LTS.

záznam z webináře

Rozšíření funkcí Zabbixu 6.2

Zabbix není jenom seznam předdefinovaných kontrol. Naučte se, jak můžete rozšířit jeho funkcionalitu a získávat data, která pro vás mají opravdu význam.

záznam z webináře

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa