webinar
webinar

Bezplatné webináře Zabbix

16. 2. 2022

Tomáš Heřmánek si pro vás připravil velké množství bezplatných webinářů, které se budou týkat technologií Zabbix. Začínají vždy v 10:00 a jsou vysílány živě pomocí platformy Zoom. Během vysílání se lektora můžete zeptat na jakoukoliv otázku pomocí chatu. Zajistěte si volné místo registrací již dnes!

Co je nového v Zabbixu 6.2

Zabbix 6.2 přichází s mnoha novými funkcemi jako je možnost ručního potlačení problémů, oficiální šablona AWS EC2, rozšířený monitoring Vmware nebo vylepšené host discovery.

Registrace na termín 21. 7. 2022

Aktualizace na poslední verzi 6.2

Zabbix roste rychle. Postarejte se o to, aby byl váš Zabbix vždy aktuální a mohli jste tak naplno využívat jeho potenciál. V tomto webináři si budeme povídat o nejlepších praktikách a doporučeních, jak upgradovat vaši instalaci.

Registrace na termín 22. 7. 2022

Poznejte Zabbix

Prozkoumejte Zabbix jako open source monitoring na enterprise úrovni a seznamte se s jeho klíčovými vlastnostmi a architekturou.

Registrace na termín 22. 9. 2022

Komunikace se Zabbixem pomocí API

Použijte Zabbix API k automatizaci rutinních tasků a poznejte možnosti další integrace

Registrace na termín 6. 10. 2022

Vizualizace dat v Zabbixu

Naučte se nejen jak zpracovávat vaše data pomocí triggerů, ale také jak je vizualizovat a vytvářet si různé pohledy.

Registrace na termín 20. 10. 2022

Poznejte Zabbix Agent 2

Stále populárnější Zabbix Agent 2 prošel od svého prvního vydání spoustou úprav a vylepšení. V tomto webináři budeme diskutovat nad hlavními rozdíly mezi starým a novým agentem. Krom všech benefitů, novinek a praktických ukázek vám prozradíme i možné nevýhody.

Registrace na termín 5. 5. 2022

Jak na preprocessing dat

Pojďme si popovídat o tom, jak se dají vaše data předzpracovat před uložením do databáze a získat tak přesný tvar dat, který chcete.

Registrace na termín 19. 5. 2022

Zabbix performance tuning

Čím více zařízení monitorujete, tím více Zabbix vyžaduje dodatečné ladění výkonu a změny parametrů. V tomto webináři vysvětlíme první kroky k tomu, jak vylepšit výkonnost vaší instalace.

Registrace na termín 2. 6. 2022

Instalace Zabbixu v pěti minutách

Existuje mnoho metod, jak nainstalovat Zabbix a je jen na vás, kterou si vyberete. Může to být stará dobrá instalace ve vašem prostředí nebo implementace v cloudu. Na našem webináři se dozvíte best practices ověřené Zabbixem a našimi zákazníky. Poradíme vám, kterým přešlapům se vyhnout a co vám naopak pomůže usnadnit práci.

Registrace na termín 16. 6. 2022

Pokročilé nastavení triggerů

Triggery jsou klíčová funkcionalita v Zabbixu. Připojte se k webináři a naučte se, jak vytvořit chytré triggery, abyste eliminovali nechtěné notifikace. Webinář se zaměří na přepracování triggerů, které přinesla verze 5.4 a je i součástí verze 6.0 LTS.

Registrace na termín 30. 6. 2022

Rozšíření funkcí Zabbixu

Zabbix není jenom seznam předdefinovaných kontrol. Naučte se, jak můžete rozšířit jeho funkcionalitu a získávat data, která pro vás mají opravdu význam.

Registrace na termín 8. 9. 2022

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa