Webinář – Life Management, balanc uprostřed hluku

29. 7. 2020

Přestože rychlost, velké množství práce, neustále porady, plnění termínů jsou nezbytnou součástí našeho uspěchaného života, někdy také potřebujeme najít období klidu, abychom se dokázali nasměrovat tam, kam skutečně chceme.

EDU Trainings ve spolupráci s lektorkou a koučkou Danou Bezákovou připravilo sérii online kurzů na téma Life Management pro kohokoli, kdo se chce v současné době na chvíli zastavit, nahlédnout na svůj životní příběh a stát se sám sobě manažerem či režisérem své autobiografie. Zúčastněte se bezplatného webináře, kde vám lektorka tuto sérii představí a ukáže, základy metody 3D Self-Talk, nástroje na řízení myšlení, náhled do osobnostní typologie Enneagram, fyzická cvičení – prevence onemocnění karpálního tunelu

 

Datum

Čas Jazyk Cena Registrace
21. 8. 2020 09:30 – 10:30 čeština zdarma edu@edutrainings.cz

 

Profil lektora

Dana Bezáková má více než 30 let praxe na pozici projektové manažerky a ředitelky v českých, slovenských a nadnárodních společnostech. Od roku 2004 je lektorkou, mentorkou a koučkou. Absolvovala program Manažerských zručností (MBA), The Open University Business School v Milton Keynes, dále výcviky sebepoznávání a typologie osobností MBTI, Enneagram, Accelium Talent a CA Method.

Stále se rozvíjí a vzdělává v oblastech jako jsou: typologie osobnosti, jak funguje lidský organismus, neurověda – jak funguje mozek člověka, nástroje na řízení myšlení, fyzická cvičení zaměřená na koncentraci, zvládání stresu, základy stravování atd. Vytvořila metodu 3D Self-Talk – propojení fyzické, mentální a psychické úrovně člověka.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa