Vyhrajte letenky s EDU Trainings!

25. 10. 2018

Máte rádi cestování? A také rádi fotíte? Jedna vaše fotografie vás může dostat až do španělské Barcelony! Soutěžte s námi, pomozte nám vyzdobit naše nové prostory vašimi snímky a vyhrajte LETENKY PRO 2 OSOBY!

Jak na to? Pošlete nám vámi pořízenou fotografii na téma „VODA“. Ztvárnění tématu je ryze na vás, fantazii meze neklademe. Ze všech obdržených snímků vybereme několik, které následně (se souhlasem autora) velkoformátově vytiskneme a vystavíme v našich nových prostorách školicího centra v Praze 2, Bělehradská 54, a jejich autory odměníme dárkem. 

Ale pozor, to není všechno! Soutěžní fotografie vystavíme v měsíci listopadu na facebookové stránce EDU Trainings, kde je široká veřejnost ohodnotí a vybere ty nejlepší. Fotografie s největším počtem “like” vyhrává a její autor od nás získá hlavní cenu od společnosti Zaletsi.cz – LETENKY PRO 2 OSOBY DO BARCELONY!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. HLAVNÍ VÝHRU ZÍSKÁVÁ: NIKOLA TENGLEROVÁ. BLAHOPŘEJEME!


Podmínky účasti:
 

Fotografie na téma “VODA” zasílejte na naši e-mailovou adresu edu@edutrainings.cz.   
Zpráva musí obsahovat: vaše jméno a příjmení, pracovní pozici a název společnosti, e-mail, telefon.
Budeme rádi, pokud připojíte i váš název zaslané fotografie. Každý soutěžící může zaslat až 3 snímky.
(Rozlišení ideálně 300 dpi. Fotografie o větší velikosti nám můžete zasílat např. přes úložiště www.uschovna.cz.) 

Doba trvání soutěže: 17. září – 3. prosince 2018

Datum ukončení sběru fotografií bude 31. října 2018, následně budou fotografie v průběhu celého listopadu publikovány na facebooku EDU Trainings. Vyhodnocení nejlepšího snímku a výběr několika dalších pro vystavení v našich prostorách proběhne 3. prosince 2018. Jména výherců budou zveřejněna na naší facebookové a také webové stránce.

Přečtěte si prosím detailní PRAVIDLA SOUTĚŽE.

Poznámka:
Zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na facebookové stránce EDU Trainings. Osobní data podléhají našemu Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

Poslední aktualizace: 3. prosince 2018

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa