Business analyst working on new financial strategy
Business analyst working on new financial strategy

Užijte si nový kurz EPI CDESS TOD se slevou 20 % do konce roku!

10. 10. 2023

Pokud se zajímáte o udržitelnost datových center a chcete se stát odborníkem v oblasti environmentální udržitelnosti, pak je kurz CDESS-TOD (Certified Data Centre Environmental Sustainability Specialist – Training On Demand) právě pro vás. Do této doby byl kurz CDESS dostupný pouze v běžné formě, ale od dnešního dne jej můžete absolvovat i v oblíbené formě Training On Demand – vzdělávání vlastním tempem po dobu 12 měsíců.

CDESS-TOD vám poskytne odpovědi na 13 důležitých otázek týkajících se udržitelnosti datových center, jako je snížení spotřeby energie, efektivní strategie chlazení, monitorování emisí uhlíku a mnoho dalšího. Certifikát získaný v rámci programu CDESS je globálně uznávaný a může vám pomoci vybudovat si prestiž v oblasti udržitelnosti datových center.

Pokud se přihlásíte do kurzu do konce roku 2023, získáte exkluzivní slevu 20 %. To znamená, že standardní cena 18290 Kč se snižuje na pouhých 14632 Kč!

Co můžete očekávat:

  • Neomezený přístup: Máte 12 měsíců neomezeného přístupu k kurzu CDESS-TOD.
  • Učte se ve vlastním tempu: Kurz můžete dokončit během 2 dnů nebo si jej rozložit na 12 měsíců, podle své naléhavosti.
  • Opakované lekce: Můžete se kdykoli vrátit nebo zopakovat lekce pro lepší porozumění.
  • Učení dle vašeho rozvrhu: Lekce můžete začlenit do svého programu tak, že si je vezmete v krátkých, spravovatelných časových intervalech.
  • Podpora od odborníků: Získáte podporu prostřednictvím e-mailu od týmu odborníků z EPI.
  • Studijní materiály: Obdržíte studentský e-book, studijní průvodce a zdroj odborných znalostí o environmentální udržitelnosti datových center.

Pokud jste odhodláni stát se odborníkem na environmentální udržitelnost datových center, využijte tuto jedinečnou slevu a získejte svůj certifikát CDESS ještě dnes. Nezapomeňte, že sleva 20% platí pouze do 31. prosince 2023. Přihlaste se zde a začněte svou cestu k udržitelnějším datovým centrům!

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa