ITIL 4® team
ITIL 4® team

Ušetřete čas i peníze s ITIL® 4 Managing Professional Transition pouze do konce září!

20. 4. 2022

Pokud jste držitelem certifikace ITIL® 3 Expert nebo máte alespoň 17 kreditů a stále jste neabsolvovali zkoušku pro certifikaci ITIL® 4, tak zpozorněte. Aktuálně je poslední šance zaregistrovat se na kurz ITIL® 4 Managing Professional Transition a také složit tuto certifikaci, protože tato možnost brzy končí.

Od začátku července již bude nutné skládat 5 zkoušek pro získání stejné certifikace. Ušetřete peníze i čas a zaregistrujte se na poslední termíny kurzu ITIL® 4 Managing Professional Transition.

ITIL® 4 Managing Professional Transition + exam

Kvalifikace ITIL® 4 Managing Professional Transition má umožnit kandidátům předchozí iterace ITIL® příležitost k přímému přechodu na ITIL® 4 za účelem dosažení označení ITIL® 4 Managing Professional.

Díky tomuto kurzu porozumíte novým konceptům a definicím ITIL® 4 Foundation, včetně klíčových rozdílů mezi předchozí iterací ITIL® a ITIL® 4 a toho, jak je lze prakticky aplikovat. Cílem je také poskytnout kandidátům pochopení klíčových prvků z každého ze čtyř modulů ITIL® Managing Professional (MP): Create, Deliver and Support, Drive Stakeholder Value, High Velocity IT a Direct, Plan and Improve, stejně jako ITIL® 4 Foundation.

Termín Jazyk Délka trvání Certifikace Cena Registrace
5. 9. 2022 Angličtina 5 dnů V ceně kurzu 39 900 Kč nebo 1660 EUR (bez DPH) Otevřena

ZAREGISTROVAT SE

ITIL® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited, používaná se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa