CompTIA Network+ Exams N10-008 and N10-007

Kód kurzu: COMPTN7N8

CompTIA Network+ ověřuje technické dovednosti potřebné k bezpečnému vytvoření, údržbě a řešení problémů základních sítí, na které podniky spoléhají.
Na rozdíl od jiných síťových certifikací specifických pro dodavatele, CompTIA Network+ připravuje kandidáty na podporu sítí na jakékoli platformě. CompTIA Network+ je jediná certifikace, která pokrývá specifické dovednosti, které síťoví profesionálové potřebují. Ostatní certifikace jsou tak široké, že nepokrývají praktické dovednosti a přesné znalosti potřebné v dnešním síťovém prostředí.

Co je v této verzi

  • Síťová architektura se na zkoušce objevuje poprvé, včetně většího důrazu na softwarově definované sítě, což zajišťuje, že kandidáti rozumí síťovým integracím a nejmodernějším technologiím používaným při nasazení.
  • Jsou zde pokryty nově vznikající bezdrátové standardy a technologie, které podnikům umožňují flexibilitu a maximální zabezpečení při zavádění sítí.
  • Protože neustálý přístup k interním sítím a aplikacím SaaS zvyšuje produktivitu, jsou monitorování výkonu sítě a vysoká dostupnost pokryty jako samostatné cíle.
  • Zabezpečení sítě bylo zefektivněno tak, aby se zaměřilo na kritické aspekty posílení sítí proti útokům a na bezpečné provádění síťových nasazení za účelem ochrany proti neúmyslnému narušení dat.

 

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny zkoušek

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Zkouška

Délka kurzu: 1h 30min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 8 285 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžádání Zkouška 1h 30min en 8 285 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Certifikace

Kód zkoušky N10-008 N10-007 
Datum spuštění 15.září, 2021 březen 2018
Popis zkoušky CompTIA Network+ ověřuje technické dovednosti potřebné k bezpečnému vytvoření, údržbě a řešení problémů základních sítí, na které podniky spoléhají. CompTIA Network+ N10-007 byla aktualizována a reorganizována tak, aby řešila současné síťové technologie s rozšířeným pokrytím několika domén přidáním:

  • Zásadní bezpečnostní koncepty, které pomáhají profesionálům v oblasti sítí spolupracovat s odborníky v oblasti bezpečnosti
  • Klíčové osvědčené postupy cloud computingu a typické modely služeb
  • Pokrytí novějším hardwarem a virtualizačními technikami
  • Koncepty poskytující kombinaci dovedností, které udrží síť odolnou
Počet otázek 90 otázek
Délka testu 90 minut
Minimální počet bodů 720 (z 900)
Doporučené znalosti Certifikace CompTIA A+ a minimálně 9 až 12 měsíců zkušeností se sítí
Jazyk Angličtina Angličtina

Obnovení certifikace

Udržujte svou certifikaci aktuální pomocí programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navržen tak, aby byl neustálým ověřováním vašich odborných znalostí a nástrojem pro rozšíření vašich dovedností.

Získejte ze své certifikace maximum
Informační technologie jsou neuvěřitelně dynamický obor, který každý den vytváří nové příležitosti a výzvy. Účast v našem programu dalšího vzdělávání vám umožní zůstat v kontaktu s novými a vyvíjejícími se technologiemi a zůstat odborníkem na IT a bezpečnost.

Program dalšího vzdělávání CompTIA
Vaše certifikace CompTIA Network+ je platná po dobu tří let ode dne vaší zkoušky. Program CE vám umožňuje prodloužit si certifikaci v tříletých intervalech prostřednictvím činností a školení, které se vztahují k obsahu vaší certifikace.

Je snadné ji obnovit
Můžete se zúčastnit řady aktivit a školicích programů, včetně vyšších certifikací, abyste si obnovili svou certifikaci CompTIA Network+. Dokončete CertMaster CE, online kurz CE vlastním tempem, nebo nasbírejte alespoň 30 kreditů (CEUs) za tři roky, nahrajte je na svůj certifikační účet a CompTIA Network+ se automaticky obnoví.

Navazující kurzy

CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) Exam CS0-002 en

Dodavatel: CompTIA

Oblast: Certifikační zkoušky

Cena od:

9 050 Kč bez DPH

CompTIA PenTest+ Exams PT0-001 and PT0-002 en

Dodavatel: CompTIA

Oblast: Certifikační zkoušky

Cena od:

9 050 Kč bez DPH

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa