CompTIA PenTest+ Exams PT0-001 and PT0-002

Kód kurzu: COMPPT01

CompTIA PenTest+ je nejkomplexnější zkouška pokrývající všechny fáze penetračního testování. Na rozdíl od jiných zkoušek penetračního testování, které pokrývají pouze část fází s esejovými otázkami a praktickými otázkami, PenTest+ používá praktické simulace založené na znalostech, aby bylo zajištěno, že budou vyřešeny všechny fáze.

PenTest+ posuzuje nejaktuálnější penetrační testování, hodnocení zranitelnosti a manažerské dovednosti potřebné k určení odolnosti sítě proti útokům. Certifikační zkouška CompTIA PenTest+ ověří, zda úspěšní kandidáti mají znalosti a dovednosti potřebné k:

  • Naplánování a zaměření se na penetrační testování
  • Pochopení právních požadavků a požadavků na dodržování předpisů
  • Provedení skenování zranitelnosti a penetračního testování pomocí vhodných nástrojů a techniky a poté analyzovat výsledky
  • Efektivnímu vypracování písemné zprávy obsahující navrhované sanační techniky
  • Sdělování výsledků manažerskému týmu a poskytování praktických doporučení

PenTest+ je v souladu s normami ISO 17024 a schválen americkým ministerstvem obrany pro splnění požadavků směrnice 8140/8570.01-M. Regulační orgány a vláda spoléhají na akreditaci ANSI, protože poskytuje důvěru a důvěru ve výstupy akreditovaného programu. Od 1. ledna 2011 bylo provedeno více než 2,3 milionu zkoušek akreditovaných CompTIA ISO/ANSI.

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny zkoušek

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Zkouška

Délka kurzu: 2h 45min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 9 050 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžádání Zkouška 2h 45min en 9 050 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Certifikace

Kód zkoušky  PT0-002
Datum spuštění 28.října 2021
Popis zkoušky CompTIA PenTest+ potvrdí, že úspěšný kandidát má znalosti a dovednosti potřebné k naplánování a rozsahu penetračního testování včetně skenování zranitelnosti, pochopení právních požadavků a požadavků na shodu, analyzuje výsledky a vytvoří písemnou zprávu s technikami nápravy.
Počet otázek 85 otázek
Typy otázek praktické simulace a výběr z více možností
Délka zkoušky 165 minut
Minimální počet bodů 750 (z 900)
Doporučené znalosti Network+, Security+ nebo ekvivalentní znalosti. Minimálně 3-4 roky praktických zkušeností v oblasti informační bezpečnosti nebo souvisejících zkušeností. I když neexistuje žádný požadovaný předpoklad, PenTest+ má následovat CompTIA Security+ nebo ekvivalentní zkušenosti a má technické, praktické zaměření.
Jazyk Angličtina
Ukončení platnosti 3 roky po datumu spuštění

Obnovení certifikace

Udržujte svou certifikaci aktuální pomocí programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navržen tak, aby byl neustálým ověřováním vašich odborných znalostí a nástrojem pro rozšíření vašich dovedností.

Získejte ze své certifikace maximum
Informační technologie jsou neuvěřitelně dynamický obor, který každý den vytváří nové příležitosti a výzvy. Účast v našem programu dalšího vzdělávání vám umožní zůstat v kontaktu s novými a vyvíjejícími se technologiemi a zůstat odborníkem na IT a bezpečnost.

Program dalšího vzdělávání CompTIA
Vaše certifikace CompTIA PenTest+ je platná po dobu tří let ode dne vaší zkoušky. Program CE vám umožňuje prodloužit si certifikaci v tříletých intervalech prostřednictvím činností a školení, které se vztahují k obsahu vaší certifikace.

Je snadné ji obnovit
Můžete se zúčastnit řady aktivit a školicích programů, včetně vyšších certifikací, abyste si obnovili svou certifikaci CompTIA PenTest+. Dokončete CertMaster CE, online kurz CE vlastním tempem, nebo nasbírejte alespoň 60 kreditů (CEUs) za tři roky, nahrajte je na svůj certifikační účet a CompTIA PenTest+ se automaticky obnoví.

Navazující kurzy

CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam CAS-004 en

Dodavatel: CompTIA

Oblast: Certifikační zkoušky

Cena od:

11 400 Kč bez DPH

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa