CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) Exam CS0-002

Kód kurzu: COMPCS02

Společnost CompTIA ukončuje 5. prosince 2023 zkoušku CompTIA CySA+ (CS0-002) a nahrazuje ji zkouška CompTIA CySA+ (CS0-003). Všechny zakoupené poukazy na zkoušku CompTIA CySA+ (CS0-002), jejichž platnost ještě neskončila, lze stále použít na zkoušku CompTIA CySA+ (CS0-003).

Vzhledem k tomu, že se útočníci naučili vyhýbat se tradičním řešením založeným na signaturách, jako jsou brány firewall a antivirový software, je pro organizace stále důležitější přístup založený na analýze v odvětví bezpečnosti IT. CompTIA CySA+ aplikuje behaviorální analytiku na sítě ke zlepšení celkového stavu zabezpečení prostřednictvím identifikace a boje proti malwaru a pokročilým perzistentním hrozbám (APT), což má za následek lepší viditelnost hrozeb na širokém povrchu útoku. Ověří schopnost IT profesionála proaktivně bránit a neustále zlepšovat bezpečnost organizace. CySA+ ověří, zda úspěšný kandidát má znalosti a dovednosti potřebné k:

  • Využití zpravodajských technik a techniky detekce hrozeb
  • Analyzování a interpretaci dat
  • Identifikování a řešení zranitelných míst
  • Navržení preventivních opatření
  • Efektivnímu reagování na incidenty a zotavení se z nich

CompTIA CySA+ splňuje normu ISO 17024 a je schválena Ministerstvem obrany USA pro splnění požadavků směrnice 8570.01-M. Je v souladu s vládními nařízeními podle federálního zákona o řízení bezpečnosti informací (FISMA). Regulační orgány a vláda spoléhají na akreditaci ANSI, protože poskytuje důvěru a důvěru ve výstupy akreditovaného programu. Od 1. ledna 2011 bylo provedeno více než 2,3 milionu zkoušek akreditovaných CompTIA ISO/ANSI.

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny zkoušek

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Zkouška

Délka kurzu: 2h 45min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 9 050 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžádání Zkouška 2h 45min en 9 050 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Certifikace

Kód zkoušky CS0-002
Datum spuštění 21.dubna, 2020
Popis zkoušky Certifikace CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) ověřuje, že úspěšní kandidáti mají znalosti a dovednosti potřebné pro využití zpravodajských informací a technik detekce hrozeb, analýzu a interpretaci dat, identifikaci a řešení zranitelností, navrhování preventivních opatření a efektivní reakci na incidenty a zotavení se z nich.
Počet otázek 85 otázek
Typy otázek výběr z více možností a praktické simulace
Délka testu 165 minut
Minimální počet bodů 750 (z 900)
Doporučené znalosti Network+, Security+ nebo ekvivalentní znalosti. Minimálně 4 roky praktické informační bezpečnosti nebo souvisejících zkušeností.
Jazyk Angličtina

Obnovení certifikace

Udržujte svou certifikaci aktuální pomocí programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navržen tak, aby byl neustálým ověřováním vašich odborných znalostí a nástrojem pro rozšíření vašich dovedností.

Získejte ze své certifikace maximum
Informační technologie jsou neuvěřitelně dynamický obor, který každý den vytváří nové příležitosti a výzvy. Účast v našem programu dalšího vzdělávání vám umožní zůstat v kontaktu s novými a vyvíjejícími se technologiemi a zůstat odborníkem na IT a bezpečnost.

Program dalšího vzdělávání CompTIA
Vaše certifikace CompTIA CySA+ je platná po dobu tří let ode dne vaší zkoušky. Program CE vám umožňuje prodloužit si certifikaci v tříletých intervalech prostřednictvím činností a školení, které se vztahují k obsahu vaší certifikace.

Je snadné ji obnovit
Můžete se zúčastnit řady aktivit a školicích programů, včetně vyšších certifikací, abyste si obnovili svou certifikaci CompTIA CySA+. Dokončete CertMaster CE, online kurz CE vlastním tempem, nebo nasbírejte alespoň 60 kreditů (CEUs) za tři roky, nahrajte je na svůj certifikační účet a CompTIA CySA+ se automaticky obnoví.

Navazující kurzy

CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam CAS-004 en

Dodavatel: CompTIA

Oblast: Certifikační zkoušky

Cena od:

11 400 Kč bez DPH

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa