CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam CAS-004

Kód kurzu: COMPCAS03

CASP+ je pokročilá certifikace kybernetické bezpečnosti, která zahrnuje technické dovednosti v architektuře zabezpečení a vyšší bezpečnostní inženýrství v tradičních, cloudových a hybridních prostředích, dovednosti v oblasti správy, rizik a dodržování předpisů, hodnocení připravenosti podniku na kybernetickou bezpečnost a vedení technických týmů k implementaci v rámci celého podniku. řešení kybernetické bezpečnosti. Účastníci budou mít znalosti potřebné k:

  • Integraci a implementaci bezpečných řešení napříč komplexními prostředími pro podporu odolného podniku
  • Použití monitorování, detekce, reakce na incidenty a automatizaci k proaktivní podpoře probíhajících bezpečnostních operací v podnikovém prostředí
  • Aplikaci bezpečnostních postupů na cloud, on-premise, endpoint a mobilní infrastrukturu a kryptografické technologie a techniky
  • Zvážení dopadu požadavků na řízení, riziku a dodržování předpisů v celém podniku

CASP+ je v souladu s normami ISO 17024 a schválen americkým ministerstvem obrany pro splnění požadavků směrnice 8140/8570.01-M. Regulační orgány a vláda spoléhají na akreditaci ANSI, protože poskytuje důvěru ve výstupy akreditovaného programu. Od 1. ledna 2011 bylo provedeno více než 2,3 milionu zkoušek akreditovaných CompTIA ISO/ANSI.

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny zkoušek

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Zkouška

Délka kurzu: 2h 45min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 11 400 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžádání Zkouška 2h 45min en 11 400 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Certifikace

Kód zkoušky CAS-004
Datum spuštění 6.října, 2021
Popis zkoušky CASP+ pokrývá technické znalosti a dovednosti potřebné pro architekturu, inženýrství, integraci a implementaci bezpečných řešení napříč komplexními prostředími na podporu odolného podniku při zohlednění dopadu požadavků na řízení, rizika a dodržování předpisů.
Počet otázek 90 otázek
Typy otázek Výběr z více možností a praktické simulace
Délka testu 165 minut
Minimální počet bodů  Tato zkouška nemá minimální počet bodů. Výsledek je pouze složil/nesložil.
Doporučené znalosti Minimálně deset let obecných praktických zkušeností s IT, s alespoň pěti let praktických zkušeností s bezpečností.
Jazyk Angličtina
Ukončení platnosti 3 roky po datu spuštění

Obnovení certifikace

Udržujte svou certifikaci aktuální pomocí programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navržen tak, aby byl neustálým ověřováním vašich odborných znalostí a nástrojem pro rozšíření vašich dovedností.

Získejte ze své certifikace maximum
Informační technologie jsou neuvěřitelně dynamický obor, který každý den vytváří nové příležitosti a výzvy. Účast v našem programu dalšího vzdělávání vám umožní zůstat v kontaktu s novými a vyvíjejícími se technologiemi a zůstat odborníkem na IT a bezpečnost.

Program dalšího vzdělávání CompTIA
Vaše certifikace CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) je platná po dobu tří let ode dne vaší zkoušky. Program CE vám umožňuje prodloužit si certifikaci v tříletých intervalech prostřednictvím činností a školení, které se vztahují k obsahu vaší certifikace.

Je snadné ji obnovit
Můžete se zúčastnit řady aktivit a školicích programů, včetně vyšších certifikací, abyste si obnovili svou certifikaci CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+). Dokončete CertMaster CE, online kurz CE vlastním tempem, nebo nasbírejte alespoň 75 kreditů (CEUs) za tři roky, nahrajte je na svůj certifikační účet a CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) se automaticky obnoví.

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa