CompTIA Cloud+ Exam CV0-003

Kód kurzu: COMPCV003

CompTIA Cloud+ je globální certifikace, která ověřuje dovednosti potřebné k nasazení a automatizaci bezpečných cloudových prostředí podporujících vysokou dostupnost podnikových systémů a dat.

CompTIA Cloud+ je jediná certifikace IT založená na výkonu, která pohlíží na služby infrastruktury založené na cloudu v kontextu širších operací IT systémů bez ohledu na platformu. Migrace do cloudu představuje příležitosti k nasazení, optimalizaci a ochraně kritických aplikací a datových úložišť. CompTIA Cloud+ ověřuje technické dovednosti potřebné k zabezpečení těchto cenných aktiv.

Realita provozování multicloudových prostředí přináší nové výzvy. CompTIA Cloud+ je ideální pro cloudové inženýry, kteří potřebují mít zkušenosti s více produkty a systémy.

CompTIA Cloud+ je jediná certifikace zaměřená na cloud schválená pro DoD 8570.01-M, která nabízí možnost infrastruktury pro jednotlivce, kteří potřebují certifikovat v rolích IAM Level I, CSSP Analyst a CSSP Infrastructure Support.

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny zkoušek

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Zkouška

Délka kurzu: 1h 30min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 8 285 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžádání Zkouška 1h 30min en 8 285 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Certifikace

Kód zkoušky CV0-003
Datum spuštění 9.června, 2021
Popis zkoušky CompTIA Cloud+ ověřuje dovednosti potřebné k nasazení a automatizaci bezpečných cloudových prostředí, která podporují vysokou dostupnost podnikových systémů a dat.
Počet otázek 90 otázek
Typy otázek Výběr z více možností a praktické simulace
Délka zkoušky 90 minut
Minimální počet bodů 750 (z 900)
Doporučené znalosti CompTIA Network+ a Server+ a 2-3 roky zkušeností se správou systémů nebo sítí.
Jazyk  Angličtina
Konec platnosti 3 roky po datumu spuštění

Obnovení certifikace

Udržujte svou certifikaci aktuální pomocí programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navržen tak, aby byl neustálým ověřováním vašich odborných znalostí a nástrojem pro rozšíření vašich dovedností.

Získejte ze své certifikace maximum
Informační technologie jsou neuvěřitelně dynamický obor, který každý den vytváří nové příležitosti a výzvy. Účast v našem programu dalšího vzdělávání vám umožní zůstat v kontaktu s novými a vyvíjejícími se technologiemi a zůstat odborníkem na IT a bezpečnost.

Program dalšího vzdělávání CompTIA
Vaše certifikace CompTIA Cloud+ je platná po dobu tří let ode dne vaší zkoušky. Program CE vám umožňuje prodloužit si certifikaci v tříletých intervalech prostřednictvím činností a školení, které se vztahují k obsahu vaší certifikace.

Je snadné ji obnovit
Můžete se zúčastnit řady aktivit a školicích programů, včetně vyšších certifikací, abyste si obnovili svou certifikaci CompTIA Cloud+. Dokončete CertMaster CE, online kurz CE vlastním tempem, nebo nasbírejte alespoň 50 kreditů (CEUs) za tři roky, nahrajte je na svůj certifikační účet a CompTIA Cloud+ se automaticky obnoví.

Navazující kurzy

CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam CAS-004 en

Dodavatel: CompTIA

Oblast: Certifikační zkoušky

Cena od:

11 400 Kč bez DPH

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa