rhls
rhls

RHLS se neustále vyvíjí!

10. 8. 2022

Vyprší vám brzy roční předplatné k Red Hat Learning Subscription a přemýšlíte, zde si jej předplatit na další rok znovu? Odpověď je určitě ano, jelikož RHLS se neustále vyvíjí. Dochází k aktualizaci obsahu kurzů (41 % kurzů je nových nebo aktualizovaných za poslední rok) a kromě toho Red Hat také pokračuje v zavádění funkcí, jako je nový uživatelský panel, větší přeložený obsah a rozšířené možnosti vytváření přehledů.

Red Hat® Learning Subscription ve třech možných balíčcích (BasicStandardPremium) poskytuje roční přístup k obsahům on-line školení z dílny Red Hat v rámci jediného předplatného. Vzdělávat se tak můžete vlastním tempemkdekoliv kdykoliv. Je to skvělý prostředek k dosažení lepší produktivity vašeho týmu. K dispozici vám budou videa, e-knihy, praktické laby, zkoušky a technická podpora – s přístupem ke všem produktům a technologiím Red Hat. RHLS slouží skvěle pro získání přehledu nad Red Hat portfoliem a jako příprava před absolvováním návazujících kurzů.

Obnovte si předplatné Red Hat Learning Subscription, abyste si mohli nadále zdokonalovat vaše dovednosti.

A pokud s RHLS ještě nemáte zkušenost, pak využijte možnosti sedmidenního trial přístupu zdarma!

VYZKOUŠET RHLS ZDARMA

Průzkum IDC ukazuje, že Red Hat Training se vyplácí, s o 44 % vyšší produktivitou týmu DevOps, o 34 % efektivnějšími týmy IT infrastruktury a o 59 % rychlejším nasazením nových IT zdrojů. Pokud máte jakékoliv otázky k RHLS, tak neváhejte a ozvěte se nám!

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa