RHLS
RHLS

Red Hat Learning Subscription – začněte bezplatnou zkušební verzí

19. 11. 2019

Co je to Red Hat Learning Subscription (RHLS)?

Red Hat Learning Subscription je exkluzivní program, který poskytuje roční online přístup ke všem výukovým kurzům Red Hat. Získáte neomezený přístup k online výukovému obsahu: více než 400 hodin „hands-on lab“ a více než 300 video záznamů vedených lektory.

 

Výhody RHLS:

  • Buďte první! Prozkoumejte vývojovou technologii dříve, než bude oficiálně vydána.
  • Trénujte svým vlastním tempem s dostupností celého portfolia kurzů Red Hat
  • Získejte přístup 24/7 do stejných labů jako při klasické výuce v učebně.
  • Ověřte své dovednosti pomocí cvičné certifikační zkoušky.

 

 

Co Red Hat Learning Subscription nabízí:

Předplatné Red Hat® Learning Subscription poskytuje školení a certifikace Red Hat, díky kterým se můžete rychle naučit technologie Red Hat, a to ať už jste nedávno přijali Red Hat OpenShift®, váš tým zvyšuje automatizaci pomocí Red Hat Ansible® Automation Platform, nebo jste administrátor systému, který se musí naučit další dovednosti na Red Hat Enterprise Linux®. Program Red Hat Learning Subscription obsahuje všechny potřebné informace napříč portfoliem Red Hat.

Roční předplatné je průběžně aktualizováno, aby vám pomohlo rozvíjet dovednosti a znalosti, které vyžaduje rostoucí technologický trh, získáte nejnovější obsah na nejnovějších verzích softwaru Red Hat s obsahem přímo od zdroje.

 

Začněte se 7denní bezplatnou trial verzí

Jako autorizovaný partner společnosti Red Hat vám nabízíme 7denní bezplatnou zkušební trial verzi. Získáte náhled portálu RHLS, přístup ke kapitole každého kurzu v katalogu a 1 hodinu labu v cloudu (1 hour of cloud-based lab time). Tuto možnost nabízíme ve spolupráci se společností Red Hat, proto je potřeba přihlásit se přes Red Hat ID. Pokud jej nemáte, stačí se přihlásit na stránku redhat.com a vyplnit registrační formulář. Pak se stačí jen přihlásit do zkušební trial verze.

7DENNÍ BEZPLATNÁ ZKUŠEBNÍ TRIAL VERZI RHLS

 

Pokud se vám trial verze zalíbí, můžete si zakoupit roční předplatné za akční cenu, a to se slevou 10% z ceny. Tato akce platí do konce roku 2019.

Na výběr máte ze tří úrovní předplatného:

Kód školení Název školení
LS200 Red Hat Learning Subscription Standard (1 years subscription for one person) 
LS120 Red Hat Learning Subscription Basic (1 years subscription for one person) 
LS300 Red Hat Learning Subscription for Developer (1 years subscription for one person)

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa