Prodlužte si jednoduše PeopleCert certifikace do roku 2026 díky MyAxelos

12. 7. 2023

Nedávno jsme vás informovali v jednom z našich článků, že všechny PeopleCert certifikace jsou nově platné jen po dobu 3 let. Následně je nutné certifikace ITIL®, PRINCE2® a další obnovit jedním ze tří způsobů.

Jakým způsobem si můžu certifikaci obnovit?

  • Absolvováním stejné zkoušky, díky které jste certifikaci získali v minulosti.
  • Absolvováním jiné zkoušky ze stejné oblasti. Pokud držíte například certifikaci ITIL® 4 Foundation, pak složením jakékoliv jiné zkoušky z kmenu ITIL® si tuto certifikaci obnovíte.
  • Sbírat a zaznamenávat body CPD (Continuing Professional Development).

PeopleCert nyní přichází s výhodnou nabídkou, jak si můžete prodloužit platnost vašich certifikací až do roku 2026 díky programu CPD. Stačí se zaregistrovat do ročního programu MyAxelos a automaticky získáte prodloužení platnosti vašeho certifikátu (nebo certifikátů) až do roku 2026. Tím získáte dostatek času a klidu na to, abyste mohli začít shromažďovat body CPD a zaznamenávat je ve svém profilu. Tato nabídka platí do 31. srpna 2023.

Co je MyAxelos?

Jedná se o členský program od společnosti PeopleCert, který vám pomůže posunout se v kariéře, podpoří vaše celoživotní vzdělávací cíle a připraví vás na další certifikace. Jako členové získáte přístup k článkům, osvědčeným postupům, případovým studiím a webinářům od odborníků v dané oblasti. Navíc můžete využívat materiály pro přípravu na zkoušky, spravovat své certifikace a zaznamenávat aktivity CPD, abyste udrželi platnost vašich certifikací. Pokud si přejete získat více informací o MyAxelos, navštivte webové stránky společnosti PeopleCert.

Co je CPD?

Jedná se o systém udržování vaší certifikace aktuální a neustálého rozvíjení vašich profesních dovedností. Zaznamenáváním bodů CPD si udržujete vaši certifikaci a zároveň získáváte certifikované dovednosti a znalosti osvědčených postupů.

Kdy si budu muset certifikaci obnovit?

  • Pokud jste získali certifikaci před 30. červnem 2020, máte čas do 31. srpna 2023 obnovit si certifikaci bez ohledu na konkrétní datum udělení certifikace.
  • Jestli jste certifikaci složili po červnu 2020, pak máte 3 roky na její obnovení od data, kdy jste certifikaci získali.

Nezapomeňte, že nabídka prodloužení platnosti certifikací do roku 2026 skrze MyAxelos platí pouze do 31. srpna 2023, takže neváhejte a využijte této příležitosti.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa