Připomeňme si nejlepší webináře z minulého roku!

4. 1. 2023

Aktuálně pro vás chystáme opět novou sérii webinářů pro rok 2023. Abychom vám čekání zpříjemnili, rozhodli jsme se zveřejnit 3 nejoblíbenější webináře z minulého roku. Všechny 3 webináře vám přinesou velké množství praktických rad, které jsou stále v IT světě aktuální!

Problematika IT bezpečnosti a na internetu se stále více dostává do hledáčku firem i uživatelů. S přesunem velkého množství zaměstnanců je zabezpečení technologií a různých denně používaných nástrojů kritické a uživatelé často netuší proč a k čemu je to vlastně dobré. Kdo by je přeci napadal? Jenže všichni můžeme být potencionálním cílem. Na webináři se seznámíte se základními pojmy a souvislostmi z IT bezpečnosti. Cílem je vysvětlit, proč je důležité na bezpečnost pamatovat a osvojit si návyky, které vám pomohou zůstat v bezpečí. Bezpečnost nemusí být nuda, šikana a zákazy. Přesvědčte se o tom sami zábavnou formou a na příkladech z praxe.

Co vše ovlivňuje cenu za prostředky v Azure? Jak správně využít kalkulátory, aby nás cena na faktuře nepřekvapila? Na co je nutné dávat při výpočtu pozor? Na tyto otázky během webináře dostanete odpověď. A navíc se i dozvíte, jak i po samotné implementaci prostředků v Azure útratu monitorovat v reálném čase a nastavit si upozornění, pokud byste se blížili k alokovanému budgetu.

3. Automatizace procesů a datová analytika

V tomto webináře vám velmi srozumitelně a na jednoduchých a konkrétních příkladech demonstrujeme současné trendy a nástroje, které mají vysokou rychlost návratnosti a ve vaší společnosti je můžete začít využívat s minimálním počátečním nákladem doslova během několika dní.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa