K Red Hat zkoušce získáváte druhý pokus zdarma!

10. 2. 2023

Od 6. února 2023 nabízí společnost Red Hat uchazečům o certifikaci bezplatné opakování individuálních zkoušek pro ty, kteří neuspějí při prvním pokusu. Nově je druhý pokus na zkoušku zahrnut v ceně zkoušky. Opakování se vztahuje pouze na individuální zkoušky (individual exams). Tato změna se nevztahuje na zkoušky v učebně nebo onsite.

Přidání bezplatného druhého pokusu na zkoušku přináší řadu výhod. Odstraňuje tlak na okamžité finanční náklady v případě, že kandidát neuspěje při prvním pokusu. Zároveň snižuje napětí a nervozitu u zkoušky, jelikož víte, že na ni máte 2 pokusy. Tímto krokem se otevírá více lidem možnost stát se certifikovaným profesionálem, zatímco Red Hat zachová vysoké standardy, které pro získání tohoto titulu stanovuje.

Jak tato změna ovlivní předplatitele RHLS?

Předplatitelé standardního RHLS budou mít nyní k dispozici možnost opakování všech pěti zkoušek (v případě potřeby). Podobně, předplatitelé RHLS pro vývojáře budou mít nyní k dispozici tři první pokusy pro tři různé zkoušky a možnost opakování všech tří zkoušek.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa