DASA DevOps Fundamentals 3™: Nový přístup k DevOps

11. 10. 2023

Pro ty, kteří hledají komplexní a moderní pohled na DevOps, přichází DASA s novým kurzem a certifikací DASA DevOps Fundamentals 3™.

O kurzu: DASA DevOps Fundamentals 3 je 16 hodinový kurz, který se zaměřuje nejen na DevOps ve firmách, týmech a jednotlivcích, ale poskytuje i komplexní úvod do principů a postupů Agile DevOps. Nová aktualizace kurzu se zaměřuje na aspekty lidí, procesů a kultury v transformaci DevOps, pokrývá základní znalosti a dovednosti potřebné pro úspěšnou cestu transformace.

Co nového přináší verze 3: Nejnovější verze kurzu přináší revoluční inovace ve své struktuře a obsahu. Nový formát kurzu je postaven na konceptu „CALMS“ (kultura, automatizace, štíhlost, měření a sdílení), který přináší komplexní přístup k DevOps, takže se soustředí nejen na nástroje a procesy, ale i na transformaci firemní kultury a měření přínosů DevOps.

Verze 3.0 klade důraz na koncept Site Reliability Engineering (SRE) a pozornost je věnovaná ikonceptu Serverless Computing. Kurz vysvětluje výhody a principy serverless architektury, včetně praktických příkladů využití funkcí jako AWS Lambda. Tato novinka umožňuje organizacím rychlou škálovatelnost a optimalizaci nákladů v závislosti na aktuálních potřebách.

Kdo by měl kurz absolvovat: Certifikace DASA DevOps Fundamentals 3 přidává hodnotu pracovníkům v IT, obchodním uživatelům spolupracujícím s IT, manažerům pro obchodní řízení, inženýrům DevOps a mnoha dalším. Je určena pro širokou škálu profesí, protože DevOps není jen o technologii, ale o změně kultury a postupů.

DASA DevOps Fundamentals 3™ přináší do světa DevOps spoustu novinek. S koncepty, jako je Serverless Computing a Site Reliability Engineering, nabízí účastníkům moderní pohled na DevOps. Zaregistrujte se na kurz ještě dnes!

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa