Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

SAP HANA 1.0 měnila pravidla byznysu. SAP HANA 2.0 mění hru samotnou a je nejlépe prodávaným produktem v historii společnosti SAP SE. Pomáhá zákazníkům vyřešit klasické neduhy spojené s vytvářením reportů nad velkými objemy dat v reálném čase. Naučte se s námi strategie a nástroje umožňující plné využití realtime přístupů ve Vašem podnikání.

Kdy?

Dne 12. 3. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině 
V angličtině je webinář dostupný na odkaze zde.
Registrovaným učastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Ondřej Škoda je certifikovaný lektor a konzultant zaměřující se na SAP kurzy a projekt management. Vlastní celkem 4 SAP certifikací, díky kterým vám může provést nespočtem kurzů od SAP. Během 17leté praxe úspěšně dokončil několik SAP projektů v rámci známých firem, jako je například DHL, Čeps, ČEZ, Zentiva a další.

Registrační formulář 

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.