Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Žijeme v době, kdy se ne vždy můžeme setkat osobně, a proto využíváme online prostředí. Tato forma nám sice šetří čas a může se zdát být i pohodlnější, avšak udržet pozornost posluchače, který sedí v jiné kanceláři či na homeoffice, je daleko náročnější. Prezentující má velmi omezený kontakt se svým publikem a každý posluchač je jen jeden klik od útěku za jinou činností. Jak ho zaujmout, aby hltal každý váš slide a slovo?

Úvodní webinář s Ondřejem Staňkem, lektorem a konzultantem prezentačních dovedností a designu, vám představí připravovaný program moderních prezentačních dovedností, který se skládá ze tří témat: virtuální prezentace, vizualizace myšlenek a vizualizace čísel. Webinář vás vtáhne do problematiky tvorby poutavých vizuálů a jejich prezentace v online prostředí a ukáže několik tipů a triků, jak na ně.  Schopnost efektivní virtuální prezentace bude v i budoucnosti zaručeně nesmírně důležitou a ceněnou dovedností. Staňte se těmi, kteří tuto dovednost ovládnou jako jedni z prvních.

 

Datum

Čas Jazyk Cena Registrace
27. 5. 2020 14:00 - 15:00 čeština zdarma Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
27. 5. 2020 15:30 - 16:30 čeština zdarma Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čas od 14:00 do 15:00 je již plně obsazen.

 

Profil lektora

Ondřej Staněk se jako lektor a konzultant zabývá prezentačními dovednostmi, prezentačním designem a komunikací. Pomáhá firmám, které chtějí prezentovat své produkty a služby efektivněji, specializuje se na tvorbu designových prezentací a prezentačních šablon pro nadnárodní společnosti i jednotlivce.


Své znalosti a zkušenosti nabízí také formou konzultací řečníkům vystupujících na mezinárodních a tuzemských konferencích. Působí rovněž jako mentor v síti Impact Hub, spolupracuje s agenturou CzechInvest a s inkubátorem Laboratoř Nadace Vodafone.