Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Není senior jako senior a není senior jako junior. Jak vlastně spolu-žijí a spolu-pracují tyto rozdílné generace. Jak se liší jejich motivace, co mohou navzájem sdílet a čemu naopak nemohou O SOBĚ navzájem rozumět. Kdo je seniorní pracovník a v čem tkví jeho motivace? Jaký je potenciál profesních seniorů a proč je podporovat? Jak rozvinout profesní seniory v ambasadory firmy a jaká je jejich role? Efektivní spojení zkušeností a loajality jedněch s energií a nadšením druhých může při správném pochopení a podpoře namíchat třeskutý kreativní koktejl – ku prospěchu celé společnosti.To jsou hlavní otázky, kterým se budeme věnovat na našem webináři od Tomáše Nezmeškala.

Kdy?

Dne 24. 6. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině 
Registrovaným účastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Mgr. Tomáš Nezmeškal, 12.8.1970. Ženatý, dvě dcery 11 a 15 let, trvale žije a působí v Olomouci a v Praze, přednáší v rámci ČR a SR. Je absolventem Univerzity Palackého, vystudoval obor andragogika, psychologie a sociologie. Více než dvacet let se zabývá poradenstvím především v oboru mezilidských vztahů a řešením krizových situací na poli pracovním i v rovině osobní. Má zkušenosti z řady firem, kde realizuje strategické poradenství. Zabývá se též přednáškami o životních situacích ve snaze přiblížit posluchačům záhyby lidských osudů tak, aby věděli, proč se některé věci dějí tak, jak se dějí. Je moderátorem podcastu Oldschooler‘s.

Registrace ukončena