Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Soubor knih a školení pro ITIL 4 je teď již kompletní a to včetně strategické úrovně, která je v ITIL oproti předchozím verzím více rozpracovaná. V tomto webináři bychom rádi shrnuli novinky, které se za poslední rok v oblasti ITIL 4 udály. Zároveň bychom se také chtěli trochu podívat pod pokličku právě poslední části ITIL 4 Strategic Leader, která se ke konci předchozího roku konečně objevila. Pokud se o ITIL 4 zajímáte a přemýšlíte nad tím, jak tento rámec uchopit ve Vaší společnosti, tak byste tento webinář určitě neměli minout.

Kdy?

Dne 5. 3. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině 
V angličtině je webinář dostupný na odkaze zde.
Registrovaným učastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Jan Hospes je procesní konzultant a lektor se širokou škálou manažerských zkušeností. Jeho doménou je poradenství v oblasti správy IT služeb, ITIL, IT Governance, včetně přípravy auditu, návrhu a implementace procesů a nástrojů, jakož i školení specialistů a manažerů. Zaměřuje se i na přípravu implementačního týmu, koučování, návrh řešení a relevantní procesní inženýrství.

 

Registrační formulář 

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.