Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

V první části webináře si představíme Elasticsearch a jeho možnosti při implementaci fulltextového vyhledávání. Dozvíte se, jaké jsou jeho možnosti pro vyhledávání v českém jazyce: analýza textu, synonyma, překlepy, našeptávání, řazení výsledků. V druhé části webináře se seznámíte se souvisejícími nástroji Beats a Kibana, s jejichž pomocí lze sbírat logy a metriky aplikací a serverů a následně z těchto dat vytvářet vizualizace a dashboardy.

Kdy?

Dne 28. 5. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině
Registrovaným učastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Luděk Veselý je lektor technických kurzů, který se živí programováním. Zaměřuje se především na Elasticsearch. Zajímá se také o linuxové kontejnery – Docker a Kubernetes. Je příznivcem DevOps, CircleCI a GitLab CI. Své získané vědomosti se snaží předávat dál a to pomocí článků na jeho webu a přednášek. 

Registrační formulář 

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.