Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Co je DevOps, jak pomůže organizaci, jaké jsou jeho hlavní principy a jak se vzdělávat a získat mezinárodně uznávanou DevOps certifikaci je předmětem webináře, který povede certifikovaná lektorka DevOps Ing. Ludmila Vráželová.

Datum: 30. července 2019

Čas: 

  • 9:00 - 10:00 hod. v českém jazyce
  • 10:30 - 11.30 hod. v anglickém jazyce

DevOps

DevOps se stává novým standardem v IT firmách a útvarech, jejichž byznys je závislý na rychlosti, inovacích a digitalizaci. Firmy jako Netfix, Spotify a Facebook pomocí praktik DevOps dosahují až 200 násobného zrychlení nasazování do produkce, 30krát vyšší frekvence dodávek do produkce a 60krát vyšší úspěšnosti těchto dodávek.

Webinář je vhodný pro všechny IT i ne-IT manažery a odborníky, kteří chtějí získat základní informace o principech DevOps a o možnostech vzdělávání v této oblasti.

 

Přednáší: Ing. Ludmila Vráželová

Přihlášky prosím posílejte na naši e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Zde Vám také rádi zodpovíme vaše případné dotazy k akci.