Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Provoz informačních systémů je bezprostředně závislý na spolehlivosti, dostupnosti a bezpečnosti datových center. Datové centrum představuje komplexní řešení skládající se z architektonické stavební části, vysoce dostupného elektrického napájení a chlazení informačních technologií, bezpečnostních a požárních systému, datové kabeláže a monitorovacího systému technologických a provozních parametrů. Výstavba datového centra začíná definováním aktuálních i budoucích požadavků na datové centrum, pokračuje výběrem vhodné lokality, inženýrských a projekčních činností a poté přechází do realizace a uvedení do provozu. Pro dosažení požadované kvality poskytovaných služeb DC je potřebný správný design, důsledná realizace a spolehlivý provoz jednotlivých technologií a management DC jako celku. Webinář vás provede základy této problematiky.

Kdy?

Dne 18. 6. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině
Registrovaným učastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Jan Mihalik je zkušený Data Center konzultant a designer, který působí na trhu v této oblasti již 13 let. Je držitelem několika certifikací, jako je například AS3 – Advanced Electrical Solutions and Tiers, CDCP a další. Napsal i publikace Green IT a Manager´s Handbook: Data centers a účastnil se několika IT projektů.

Registrační formulář 

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.