Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

 

Jsme rádi, že vás můžeme seznámit s vyššími úrovněmi kvalifikačního schématu ITIL® 4, který startuje 3. října 2019 a to modulem ITIL 4 Professional Transition Management.

Vzhledem k nadcházejícímu spuštění modulů ITIL 4 Managing Professional (MP), bychom vám rádi oznámili, že ceny těchto modulů, včetně modulu ITIL 4 MP Transition, budou stejné jako ITIL 3 practitioners, což zajistí soudržnost v celé sadě ITIL 4 MP.

Vyšší moduly ITIL 4 (ITIL 4 high-level modules) rozšiřují provoz IT a služeb na novou úroveň a obohacují rámec ITIL tak, aby vyhovoval potřebám nových účastníků pracujících v digitálním světě. Jedná se tak o příležitost oslovit současnou základnu kandidátů ITIL, ale také přilákat novou nevyužitou skupinu kandidátů.

 

 

Chceme vám pomoci podpořit přijetí modulů ITIL 4 Managing Professional (MP), a proto pro vás máme slevu 30% na zkoušky k modulům ITIL 4 MP vykonané do 31. prosince 2019. Tato promo nabídka umožňuje odborníkům ITIL 3 získat 17 kreditů a držitelům certifikátů ITIL Expert možnost pokračování v cestě k ITIL MP pomoci přechodového modulu ITIL Managing Professional Transition. Promo akce podporuje také kandidáty ITIL 4 Foundation na jejich cestě k vyšším modulům ITIL 4. Nabídka se týká modulů:

  • ITIL 4 Managing Professional Transition
  • ITIL 4 Specialist: Create, Deliver and Support
  • ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve

 

Certifikační zkoušky objednávejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více informací k upgradu vyšších modulů ITIL 4 včetně ITIL 4 Managing Professional (MP) najdete zde.