Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

IAPP

Uzavřeli jsme unikátní partnerství s IAPP a jako jediní na českém a slovenském trhu Vám nabízíme kurzy IAPP, díky kterým můžete snadno čelit výzvám v oblasti ochrany soukromí.

 

International Association of Privacy Professionals (IAPP)
IAPP je největším sdružením v oblasti o chrany osobních údajů na světě a je lídrem v oblasti ochrany osobních údajů, usnadňuje rozhovory, debaty a spolupráci mezi klíčovými průmyslovými představiteli a organizacemi. Členství v IAPP nabízí přístup k rozsáhlé profesní komunitě a množství informací a zdrojů o ochraně osobních údajů, včetně exkluzivního obsahu a nástrojů, odborné analýzy, legislativních upozornění a dalších.

Školení IAPP poskytne vašim zaměstnancům znalosti z oblasti ochrany osobních údajů a snížení případných rizik, zlepšení dodržování předpisů, zvýšení důvěryhodnosti značky dané firmy a další. Komplexní a flexibilní školící programy IAPP mohou být přizpůsobeny konkrétním potřebám firmy a osobám vašeho týmu, které ke své práci potřebují porozumět zásadám a postupům v oblasti ochrany osobních údajů.

Který z programů je pro vás ten pravý? Odborníci s dovednostmi v oblasti ochrany soukromí jsou velmi žádáni. Předveďte své znalosti a dovednosti pomocí IAPP.

 

 

Registrujte se na školení:

Kurz   Termín
CIPP (Certified Information Privacy Professional) Globální standard pro porozumění zákonům, předpisům a rámcům ochrany soukromí. 16. 4. - 17. 4. 2020
CIPM (Certified Information Privacy Manager) Naučte se, jak vytvářet, udržovat a spravovat komplexní program ochrany dat. 11. 6. - 12. 6. 2020
CIPT (Certified Information Privacy Technologist) Rozvíjejte dovednosti pro zabezpečení dat ve všech fázích životního cyklu produktů a služeb IT. 9. 7. - 10. 7. 2020

 

Certifikační programy IAPP
IAPP je zodpovědný za vývoj a spuštění globálních programů pověřování v oblasti ochrany osobních údajů. Pověření CIPM, CIPP / E, CIPP / US a CIPT jsou akreditována Americkým národním institutem pro normalizaci (ANSI) podle standardu Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) pro certifikační orgány pro zaměstnance. Tyto certifikace byly pro ověření odborných znalostí v oblasti ochrany soukromí označeny jako „zlatý standard“.

„Co“

Certified Information Privacy Professional (CIPP)
Pověření CIPP ukazuje, že rozumíte zákonům, nařízením,
rámcům a normám týkajícím se soukromí.

------------------------------------------------------------------------------
„Jak“

Certified Information Privacy Manager (CIPM)
CIPM ukazuje, že rozumíte provozním aspektům správy programů ochrany osobních údajů.


Certified Information Privacy Technologist (CIPT)
CIPT ukazuje, že víte, jak spravovat a integrovat požadavky
na ochranu soukromí a ovládací prvky do technologie.