Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

transition leadership

Ze dne na den jsme se ocitli v situaci, kdy mnoho starých jistot padlo. Vývoj je dramatický a jen velmi obtížně odhadujeme (natož plánujeme) co bude v nejbližší budoucnosti, o vzdálenějších horizontech nemluvě. Ať už nicméně doba přinese cokoli, jedno je jasné již nyní: čeká nás velmi náročné období boje s COVID-19 a to nejen v medicínském, ale i v ekonomickém a společenském smyslu. A až tento bezprostřední boj skončí, druhý boj začne. Boj o znovuzískání rovnováhy.

EDU Trainings ve spolupráci s lektorkou a koučkou Petrou Gášek Zárubovou připravilo sérii online kurzů na téma Transition leadership pro kohokoli, kdo v současné krizové době vede lidi bez ohledu na úroveň vedení či obor.

 

hodinovém webináři, kterého máte možnost se bezplatně zúčastnit, vám lektorka tuto sérii představí a ukáže, co se s lidmi ve změně děje, proč nestačí být dobrým manažerem, proč musíme být leaderem a klíčové zásady komunikace ve změnách.

 

 

Datum Čas Téma Podtitul Lektor Jazyk Cena Registrace
15. 4. 2020 14:00 - 15:00 Transition leadership Lidé vedou lidi ve změnách a krizích Petra Gášek Zárubová čeština Zdarma Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petra Gášek Zárubová se pohybovala na odborných a manažerských postech ve společnostech jako TNT Express World Wide, Mediatel nebo Warmpeace. Během této cesty stále více poznávala, jak důležité je znát své lidi i sebe samotnou. A také že se někdy hodí parťák, zrcadlo a podpora. Právě touto podporou jako lektor a kouč se svým klientům ráda stává.

Absolvovala výcvik Art and Science of Coaching pod Marilyn Atkinson či rozvojové workshopy se Štěpánkou Čápovou.
Za sebou má několikaletou praxi v rozvoji jak malých a středních firem, tak i velkých korporací, a to v oblastech leadershipu, vedení změn a komunikace.