Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Security

Připravte se prostřednictvím našich kurzů na získání globálně uznávaných certifikací z oblasti informační bezpečnosti, jako jsou CCSP (Certified Cloud Security Professional) a CISSP (Certified Information Systems Security Professional).

Certified Information Systems Security Professional

CISSP EDU

Certified Information Systems Security Professional je celosvětově nejvíce uznávaná certifikace na trhu informační bezpečnosti. Připravte se na certifikaci CISSP absolvováním školení ve Vzdělávacím centru EDU Trainings.

Oficiální kurz (ISC)², přední světové organizace pro IT a kybernetickou bezpečnost, pomůže účastníkům s přípravou na Certified Information Systems Security Professional (CISSP). Tato nezávislá certifikace je řízena neziskovou organizací International Information System Security Certification Consortium (ISC)².

Kurz je určen profesionálům s min. 5letou praxí ve 2 či více z 8 oblastí CISSP CBK.

Od 15. dubna 2018 dochází ke změnám v osnově certifikační zkoušky CISSP. Počet otázek ani čas pro složení zkoušky se nemění. Více podrobností ke změnám naleznete v sekci FAQs na webu (ISC)².

Nové názvy 8 domén testu CISSP Pokrytí oblastí v testu
1. Security and Risk Management   15%
2. Asset Security  10%
3. Security Architecture and Engineering  13%
4. Communication and Network Security  14%
5. Identity and Access Management (IAM)  13%
6. Security Assessment and Testing  12%
7. Security Operations  13%
8. Software Development Security  10%