Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Security

Jsme Master Training Partner organizace Cloud Security Alliance (CSA) a oficiální školicí partner (ISC)². Vzdělávací centrum je také akreditovanou školicí organizací pro EXIN, ACQUIROS a BCS. Umožňujeme tak našim studentům připravit se na získání certifikací EXIN ISFS, AXELOS RESILIA a BCS CISMP.

Security

Více informací o Security

Přehled kurzů

Core Security - Information Security

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
HL945S Information Security Essentials 3 dny Detail
HL946S Information Security Essentials Plus 2 dny Detail
HL947S Information Security Risk Management and Business Continuity Planning 3 dny Detail
HL949S Certificate in Information Security Management Principles (CISMP) 5 dní Detail

Cloud Security

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H8P75S Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1) 2 dny Detail
H8P76S Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) 3 dny Detail

RESILIA (Cyber Security Framework)

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H0DV1S RESILIA Foundation 3 dny Detail
H0DV2S RESILIA Practitioner 2 dny Detail

(ISC)2 Advanced Certification (Technical)

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H0DU1S CISSP® – Certified Information Systems Security Professional 5 dní Detail
H0DU2S CCSP—Certified Cloud Security Professional 5 dní Detail

CEH

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H1SJ7S CEHv9 Practical Hacking Bootcamp 5 dní Detail

CCSK - jak na zabezpečení cloudu?

Security

Ve spolupráci s Hewlett Packard Enterprise přinášíme CCSK, Certificate of Cloud Security Knowledge, certifikační program Cloud Security Alliance (CSA), neziskového sdružení definujícího osvědčené postupy pro zajištění bezpečného prostředí cloud computingu. Jde o vůbec první certifikaci v oblasti znalostí zabezpečení cloudu.

Cloud Computing

Mnoho společností očekává od využití cloud computingu snížení nákladů, zvýšení flexibility, akceschopnosti, škálovatelnosti a potenciálně větší bezpečnost. IT organizace ale zároveň připouští, že cloud přináší řadu otázek týkajících se bezpečnosti, integrity dat, dodržování předpisů a datové architektury, které je třeba řešit. Proto se zavádění cloudu stále setkává s určitou mírou nejistoty. Četné průzkumy ukazují, že mezi hlavní obavy z přechodu na cloud patří: 1) bezpečnost, 2) ztráta dat, 3) ztráta kontroly. Jinak řečeno podniky hledají ujištění, že využitím cloudu nevystaví své podnikání riziku.

Cloud Computing Security Knowledge

Vzdělávací centrum jako Master Training Partner organizace Cloud Security Alliance dodává školení Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Foundation (v3.1), které vybaví účastníky praktickými znalostmi z oblasti cloudové bezpečnosti potřebnými k pochopení problémů a jejich vyřešení. 2denní kurz pokrývá 14 hlavních domén nejnovějších pokynů Cloud Security Alliance a doporučení Evropské agentury pro bezpečnost sítí a informací (ENISA). Zároveň slouží jako příprava na certifikační test CCSK, průkazné potvrzení odborné způsobilosti v oblasti Cloud Computing Security. 3denní verze školení Cloud Computing Security Knowledge - CCSK Plus (V3.1) je rozšířená o praktická "hands-on" cvičení.