Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

E book Red HatJako oficiální Red Hat Training Reseller Partner pro Českou a Slovenskou republiku vás chceme upozornit na bezplatnou e-knihu "Maximaze your cloud evaluation", která přehledně popisuje cloudovou platformu Red Hat OpenStack.

Vzhledem k narůstající hospodářské soutěži a narušení v jednotlivých odvětvích musí IT organizace rychleji reagovat na nové, zvyšující se a rychle se měnící požadavky zákazníků. Cloudové prostředí OpenStack může poskytovat agilitu a rychlost, ale ne všechny distribuce OpenStack mohou splňovat další požadavky, jako jsou nasazení výrobních stupňů, výkonnost, škálovatelnost a zabezpečení. Platforma Red Hat® OpenStack® ale může.

Tato e-kniha vám poskytne přehled o vybraných funkcích a případech použití platformy Red Hat® OpenStack® a zodpoví otázky co?, proč? a jak? pro každé téma. Jednotlivé oblasti e-knihy jsou samostatné a vy tak můžete v obsahu přecházet na kapitoly, které vás nejvíce zajímají.

STAŽENÍ E-KNIHY ZDARMA