Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

outlook

Speciální promo nabídka certifikačních zkoušek ITIL® 4, která byla původně naplánována na 30. června, se prodlužuje do konce roku! 

Jedná se o tyto akční nabídky:

Sleva 35% z ceny zkoušky ITIL® 4 Managing Professional

Pokud u nás objednáte zkoušku ITIL 4 Foundation a jednu z pokročilých modulů ITIL 4 Managing Professional (MP), získáte 35% slevu z ceny zkoušky ITIL 4 Managing Professional (MP). Tyto slevy se vztahují na zkoušky ve třídě i online proctored.

ITIL 4 Managing Professional (MP) zahrnuje zkoušky modulů:

 

Sleva 30% z ceny zkoušky ITIL® 4 Managing Professional Transition

Díky promo akci na zkoušky ITIL 4 Managing Professional Transition můžete i nadále využívat slevu 30% na zkoušky ITIL 4 Managing Professional Transition.
Modul Managing Professional Transition je navržen tak, aby umožnil uchazečům o ITIL v3 snadný přechod na ITIL 4. Mohou získat označení ITIL 4 Managing Professional (MP) prostřednictvím jednoho kurzu a jedné zkoušky. Více informací o tomto kurzu a přehled termínů kurzu najdete ZDE.

Certifikační zkoušky objednávejte na: https://edutrainings.cz/cs/certifikace. Pro uplatnění slevy je potřeba se objednávat přes naše Vzdělávací centrum EDU Trainings.