Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

PRINCE2 aktualizace certifikatuNová verze oblíbené metodiky řízení projektů PRINCE2 2017 postupně nahrazuje předchozí verzi 2009. Co to znamená pro držitele stávajících certifikátů verze 2009? Jejich certifikace zůstávají v platnosti bez nutnosti recertifikace na novou verzi. Platnost zkoušky Foundation je doživotní, platnost certifikátu Practitioner trvá 5 let.

Držitelé certifikátu PRINCE2® v2009 Practitioner, kteří si plánují certifikaci udržet a prokazovat tak i nadále své znalosti v této oblasti, měli až do konce roku 2017 možnost recertifikace prostřednictvím kratšího testu PRINCE2® Re-Registration. Ten již od roku 2018 není k dispozici.

Pro udržení kvalifikace je proto potřebné:

  • složit certifikační zkoušku PRINCE2® v2017 Practitioner v plném rozsahu (platnost tohoto certifikátu je zkrácena na 3 roky)

NEBO

  • stát se členem programu PRINCE2 od společnosti Axelos (PRINCE2 Membership), hradit roční členské poplatky a nasbírat požadovaný počet bodů trvalého odborného rozvoje (CPD points)
    Podrobné informace naleznete na webových stránkách Axelos.

V našem Vzdělávacím centru nabízíme možnost absolvovat kurzy i certifikace PRINCE2 verze 2017. Jejich přehled naleznete v oblasti PROJECT MANAGEMENT.

Kvůli změnám, které přinesla verze 2017, doporučujeme zájemcům o složení nového certifikačního testu aktualizovanou edici manuálu PRINCE2 "Managing Successful Projects with PRINCE2® 2017 Edition". Zdůrazňuje škálovatelnost a flexibilitu metody a to, jak ji nejlépe přizpůsobit obtížnosti a specifickým požadavkům projektu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.