Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

V současnosti se ITIL® 4 a jeho vyšší moduly Managing Professional a Strategic Leader usazují na trhu. V návaznosti na tuto skutečnost jsme vás chtěli dopředu upozornit na ukončení ITIL v3.

Společnost AXELOS se rozhodla ukončit předchozí verzi světové certifikace v oblasti IT service managementu (ITIL v3) do konce roku 2021.

Zrušení zkoušek Foundation a Intermediate bude postupné tak, abyste měli dostatek času na dokončení certifikace ITIL v3 Intermediate, která vám pomůže nasbírat dostatek kreditů, které jsou třeba ke kvalifikaci na zkoušku Transition.

Schválené termíny ukončení budou následující:

  • ITIL v3 Foundation (v angličtině) bude ukončen dne 1. července 2021.
  • ITIL v3 Intermediate (v angličtině) bude ukončen dne 1. ledna 2022.
  • ITIL 4 Transition examination (v angličtině) bude ukončen dne 1. července 2022.
  • Přeložené materiály a zkoušky budou ukončovány postupně s tím, jak budou na trh uváděny vyšší moduly ITIL 4.

Máte-li jakékoli dotazy nebo se chcete dozvědět více o ITIL 4, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naše webové stránky www.edutrainings.cz.