Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

S hrdostí oznamujeme, že společnost EDU Trainings s.r.o. podepsala smlouvu o partnerství s PECB Europe, distributorem Professional Evaluation and Certification Board (PECB), certifikačním orgánem pro osoby, systémy řízení a produkty pro širokou paletu mezinárodních standardů. Toto partnerství nám umožňuje rozšířit naše portfolio o vysoce kvalitní kurzy a celosvětově uznávané certifikace a bude tak přínosem pro naše zákazníky.

O PECB Europe

PECB Europe je zástupcem společnosti PECB Group Inc. v D-A-CH a ve střední a východní Evropě a jedná jménem společnosti PECB Group Inc. pro správu vzdělávacích, školicích a certifikačních služeb.
PECB Europe pomáhá profesionálům a organizacím projevovat odpovědnost a způsobilost tím, že jim poskytne cenné vzdělání, hodnocení a certifikaci v souladu s přísnými mezinárodně uznávanými standardy. Další informace o společnosti PECB Europe a úplný seznam standardů najdete na www.pecbeurope.com.