Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Microsoft Software Assurance Training Vouchery umožňují využít bezplatné IT školení, které lze uplatnit u nás v EDU Trainings. Nevíte, zda nějaké máte? Stačí se přihlásit do administrace Volume Licensing Service Center nebo vyplnit formulář, který naleznete na konci tohoto článku. Po jeho vyplnění nám formulář zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a ve spolupráci s Microsoftem vám sdělíme váš stav dostupných tréninkových dnů.

Jaká jsou důležitá data?

  • 30. 6. 2021 je posledním dnem pro vygenerování voucheru (po jeho vygenerování/aktivaci máte 180 dní na jeho využití),
  • 1. 1. 2022 je poslední den, kdy může být voucher uplatněn.

Na jaké kurzy lze využít SATV?

Na všechny Microsoft Official Courseware (MOC) kurzy. Kompletní přehled všech dostupných kurzů lze najít v sekci Microsoft v nabídce našich technických kurzů. V případě, že si nejste jistí, který kurz je pro vás vhodný, obraťte se na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefon +420 731 175 867, kde s vámi vybereme ten pravý kurz.

Kompletní přehled kurzů Microsoft

 

Formulář ke stažení