Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Microsoft Dynamics

Microsoft Dynamics 365 je flexibilní řešení vztahů se zákazníky pro moderní a dynamické společnosti. Díky Microsoft Dynamics 365 jste se svými zákazníky neustále v kontaktu, znáte je i jejich potřeby. Jste schopni jim odkudkoliv nabídnout přesně ty produkty a služby, které vyžadují komplexní paletu funkcí pro moderní řízení výroby (ERP) a obchodu (CRM), servisní činnost a marketing.

Microsoft Dynamics 365 je rozdělen do aplikací, z nichž každá pokrývá určitou skupinu obchodních procesů. Každá firma si tak může zvolit nástroje pro řízení všech svých činností v rámci jednoho komplexního a dostupného řešení.

 

Microsoft nově nabízí e-learningovou platformu Microsoft Learn, kde jsou zdarma dostupná školení v anglickém jazyce, a to pro partnery, zákazníky i studenty. Ten nahrazuje Microsoft Dynamics learning portál, který byl placený a dostupný pouze pro partnery Microsoftu. 

Microsoft Learn je nejjednodušší způsob, jak se seznámit s produkty a službami prostřednictvím interaktivní výuky založené na úlohách
s více než 80 hodinami bezplatného obsahu lokalizovaného do 23 různých jazyků a pokrývajícího oblasti Azure, Dynamics, Power Apps, Flow a v budoucnu ještě další produkty a služby. Součástí Microsoft Learnu jsou i prvky gamifikace (získáváte body, trofeje, dosahujete cílů a úrovní), abyste své studijní úspěchy mohli snadno a zábavně sledovat a sdílet na Twitteru, Facebooku nebo LinkedIn.

 

Naučte se nové dovednosti a objevte sílu produktů společnosti Microsoft pomocí podrobného průvodce. Začněte svou cestu ještě dnes prozkoumáním našich vzdělávacích cest a modulů.
V oblasti Dynamics najdete až 397 modulů.

Můžete si vybrat podle obtížnosti:

  • Beginner / začátečník
  • Intermediate / středně pokročilý
  • Advanced / pokročilý

Nebo podle vašeho zaměření:

  • Administrator
  • Business Analyst
  • Business User
  • Data Analyst
  • Developer
  • Functional Consultant
  • Maker

Přehled Microsoft Dynamics 365 modulů

 V termínu 5. 2. 2020 jsem pro vás připravili 30minutový bezplatný webinář zaměřený na seznámení se s Microsoft Learning portálem. Webinář povede Martina Šípková, Microsoft Partner Learning and Development Specialist Czech Republic and Slovakia, která vás seznámí s výhodami portálu a prozradí, jak můžete ušetřit za školení a získat nejaktuálnější informace k Microsoft řešeních. Registrace na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

EDU Trainings Vám jako jedni z mála na českém a slovenském trhu nabízí školení zaměřená na Microsoft Dynamics 365, pod vedením špičkových lektorů jako je například Zlatko Spasov, který je jedničkou ve svém oboru. Pořádáme také bezplatné workshopy a semináře.

NABÍDKA KURZŮ Microsoft Dynamics 365