Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

5Chairs

Zveme Vás na pokračování úspěšné metody 5 Chairs autorky Louisy Evans s využitím metody NVC - Nonviolent Communication (nenásilná metoda autora Marshalla E. Rosenberga). Tréninkem vás provede lektorka Kateřina Braithwaite.

Naučíte se vést náročné rozhovory, kdy je důležité umět kontrolovat a rozpoznat vlastní emoce, pojmenovat a vyjádřit své potřeby
a nenásilnou formou je propojit s potřebami druhých tak, abyste se vyhnuli „šakalí“ židli, jednali s otevřeným srdcem a nebáli se ukázat vlastní nedokonalost a zranitelnost, byli autentičtí. Pochopíme, význam a princip nenásilné komunikace.

 

KLÍČOVÁ TÉMATA:

  • O čem je metoda nenásilné komunikace a jak nám pomůže vést úspěšně náročné, potenciálně konfliktní rozhovory na všech úrovních – prosadit se bez konfliktu a ohrožení vztahu s kolegou, partnerem?
  • Co je to empatie – práce s empatií.
  • Znáte svoje potřeby, co je pro vás důležité – buďte autentičtí a co to vlastně znamená. Je zranitelnost silná nebo slabá stránka?
  • Umíte pojmenovat svoje pocity a kontrolovat své emoce – choreografie vašich myšlenek, 90 sekund stačí.
  • Vnitřní rovnováha – Core Quadrant, model Daniela Offmana.
  • Buďme asertivní tak akorát – co to vlastně znamená, jak na to.
  • PUSH a PULL leadership – v čem je rozdíl.

 

Datum Čas Místo konání Cena 
11. 3. 2020 9:00 - 17:00 EDU Trainings s.r.o. , Bělehradská 347/54, Praha 2 3.990 Kč bez DPH

Registrace na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..