Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Databases

Nabídku odborných školení Vzdělávacího centra jsme rozšířili o kurzy nejoblíbenější open source databáze MySQL a databázového systému PostgreSQL. Tuto oblast budeme i nadále doplňovat. Máte-li zájem o školení, která zatím nejsou zahrnuta v našem portfoliu, kontaktujte nás.

Databases

Více informací o Databases

Přehled kurzů

MySQL

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
MYSQLA MySQL Administration 2 dny Detail
MYSQLP MySQL Performance 2 dny Detail

PostgreSQL

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
POSQLA PostgreSQL Administration 2 dny Detail
POSQLP PostgreSQL Performance 2 dny Detail

MongoDB

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
Mongo MongoDB 3 dny Detail

Školení MySQL

Databases EDUDatabázovým administrátorům, specialistům a vývojářům MySQL přinášíme školení této nejoblíbenější open source databáze. Nabídku odborných školení Vzdělávacího centra jsme obohatili o kurzy MySQL Administration a MySQL Performance.

Ve 2denním kurzu administrace se budete věnovat například instalaci a konfiguraci MySQL, administraci, řízení bezpečnosti, zálohování a obnově nebo exportu a importu dat.

Na rovněž 2denním kurzu výkonnosti MySQL Performance se naučíte bezpečně a efektivně optimalizovat výkon serveru MySQL a seznámíte se s nástroji pro monitorování, vyhodnocování a ladění.