Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Od 1.11. 2019 bude certifikační zkouška ITIL a PRINCE2 povinnou součástí školení. Znamená to, že se navýší také cena kurzu, a to o cenu zkoušky. Toto platí, jak pro kurzy školené ve třídě (classroom), tak pro online kurzy.

Doporučujeme zkoušku absolvovat do 1 měsíce po absolvování kurzu, maximálně však do ½ roku.

Při registraci na kurz si budete moci vybrat z dvou možností:

  • kurz se zkouškou
  • kurz se zkouškou + Take2 (retake)

Take2 re-sit exam (retake) nabízí možnost opětovného absolvování certifikační zkoušky ITIL nebo PRINCE2 do 6 měsíců od prvního neúspěšného pokusu za zlomek ceny. Poskytuje tak hned 2 pokusy k vykonání certifikační zkoušky. Nemusíte si tak kupovat další certifikační zkoušku v plné výši.

Více informací

 

Nabízíme vám také GARANCI kurzů ITIL a PRINCE2. Co to znamená? Pokud absolvujete školení a nepodaří se vám do 1 měsíce úspěšně složit certifikační zkoušku, můžete na kurz přijít ještě jednou a zopakovat ho (pozn. musí se jednat o garantovaný termín kurzu). V GARANCI není zahrnuta certifikační zkouška, tu je potřeba si znovu zakoupit.
Při zakoupení samostatné certifikační zkoušky si můžete vybrat z těchto možností:

  • certifikační zkoušku
  • certifikační zkoušku + Take2 (retake)
  • certifikační zkoušku online (proctored)