Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

PMP UpdateProject Management Professional (PMP)® je nejvýznamnější certifikací projektových manažerů. Poskytuje ji organizace Project Management Institute (PMI), největší světová asociace pro projektové řízení.

Aktualizace zkoušky PMP®

Od 26. března 2018 došlo k aktualizaci certifikace PMP v souvislosti s vydáním šesté edice PMBOK® Guide (v září 2017). Osnova obsahu certifikační zkoušky se nemění, ale nová zkouška může odkazovat na terminologii z PMBOK® Guide – Sixth Edition. Zájemci o certifikaci PMP by se měli na složení zkoušky důkladně připravit, bez ohledu na pokročilost svých zkušeností v oblasti projektového řízení či na své vzdělání. Úspěšní kandidáti PMP obvykle používají více studijních prostředků včetně kurzů, samostudia a studijních skupin.

Ve Vzdělávacím centru EDU Trainings vás na certifikaci PMP připravíme na 5denním kurzu PMP® Exam Prep Boot Camp

O certifikaci PMP®

Certifikační zkouška PMP prokazuje, že její držitel rozumí globálnímu jazyku řízení projektů a spojuje jej s komunitou odborníků, organizací a expertů po celém světě. Certifikace PMP potvrzuje kompetenci plnit funkci projektového manažera řídícího projekty a týmy.