Zvýšení cen
Zvýšení cen

Ceny zkoušek ITIL® a PRINCE2® zdraží. Jak ušetřit a co se mění?

13. 1. 2022

Společnost PeopleCert přichází s novým ceníkem a změnou pravidel pro své zkoušky, a to s platností od 1. 2. 2022.

Co to pro vás znamená?

  • Papírové testy již nebudou realizovatelné. Zkoušky bude možné absolvovat pouze v on-line formě a jsou dražší. Průběh zkoušky kontroluje supervizor pomocí vaší kamery.
  • Zkušební testy nanečisto (Mock Exam) budou on-line a dostupné za příplatek.
  • Při objednání zkoušky je nutné počítat s příplatkem za povinný e-Book Core Guidance. Bez něj nelze zkoušku objednat. Jedná se o digitální knihu, která vám pomůže zvýšit šanci na úspěch vaší zkoušky. Dostupná je i tištěná verze, avšak za další příplatek.
  • Možnost Take2 Re-sit (dvou pokusů na zkoušku) nadále platí. Využít možnost opětovného absolvování tak můžete hned po prvním neúspěšném pokusu zkoušky. Nejpozději však do 6. měsíců od prvního pokusu.

Jak ušetřit až 8.000,-Kč?

Je to jednoduché. Pokud si u nás zakoupítejakékoliv akreditované školení ITIL® nebo PRINCE2® do 30. 1. 2022 můžeme vám garantovat, že zaplatíte původní nižší cenu uvedenou v detailu kurzu. To při plánovaném zvýšení cen může znamenat ušetřených až osm tisíc korun českých.

Zobrazit školení ITIL®

Zobrazit školení PRINCE2®

Jak funguje on-line proctoring?

On-line proctoring ve světě vzdělávání není žádnou novinkou a dnes ho využívá již řada institucí. Cena je však oproti papírové formě vyšší v rámci desítek EUR. Jde o náklady, které společnost PeopleCert investuje do OLP supervizorů, kteří celý průběh vaší zkoušky detailně monitorují skrz webovou kameru ve vašem počítači.

Pro možnost absolvování je kromě kamery třeba stažení softwaru ExamShield, který je v současnosti dostupný ke stažení pouze v Microsoft Store (pro Windows). Verze pro Mac OS by měla být dostupná od 1. 2. 2022. Podrobný návod, který bude obsahovat informace o možnostech rezervace termínu, potřebných přípravách a průběhu zkoušky, obdrží zájemce po objednání certifikace. Postaráme se o to, abyste byli řádně provedeni celý procesem a průběh byl pohodlný, bezpečný a bez neočekávaných situací.

 

PRINCE2® a ITIL® jsou registrované ochranné známky společnosti AXELOS Limited, používané se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena. Swirl logo™ je ochranná známka společnosti AXELOS Limited, používaná se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa