Bezplatné webináře do konce roku 2021

19. 7. 2021

Hledáte příležitost vzdělávát se? Začněte s našimi webináři. I na druhou polovinu roku 2021 jsme pro Vás připravili zajímavá témata. Těšit se můžete na odborníky z technického světa, tak i ze světa měkkých dovedností. A to není vše. Již brzy přidáme další témata, které naleznete na této stránce! 

Nadcházející


Jak úspěšně zvládat změny?

Známe to všichni. Věci nejdou jako obvykle, vše je doslova mimo-řád a my jsme nuceni se rychle adaptovat. ZMĚNA. S ní přicházejí často silné emoce, obavy, otázky, nejistota. Jak toto období zvládnout co nejlépe napoví náš webinář. Co jsou změny a co s námi dělají Co znamená žít ve změně a proč to může být složité? Jak se statečně vypořádat se změnami? Čím vším si můžeme pomoci?

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
1. 10. 2021 9:00 – 10:00 čeština Eva Marková Zdarma na odkaze


Partnerské vztahy včera a dnes

Webinář se zabývá základními otázkami partnerských vztahů od počátku lidstva až do současné doby. V této souvislosti je zmíněna evoluční teorie výběru a  modely partnerského soužití. Je  nastíněna problematika role dominance a submise včetně jejího dopadu na  vztah muže a ženy.  Podrobně rozbereme základní partnerská očekávání z pohledu vývoje až do dnešní doby. Je monogamie přirozená? Podle čeho si vybírají ženy muže? Podle čeho si vybírají muži ženy? Jaké mají očekávání ve vztahu muži? Jaké mají očekávání ve vztahu ženy? Jaké budou vztahy v budoucnosti?

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
5. 11. 2021 9:00 – 10:30 čeština Laura Janáčková Zdarma na odkaze


Triky a tipy pro úspěšnou prezentaci

Není prezentace jako prezentace, co psát, co říkat, co zvýraznit a jakou barvou. Kam si dát světlo při online prezentaci a mnoho dalších – koktejl triků, rad zkušeného prezentátora, tvůrce prezentací, na které nezapomenete.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
3. 12. 2021 9:00 – 10:15 čeština Ondřej Staněk Zdarma na odkaze

Uplynulé

Evoluce SAP HANA

V úvodu tohoto webináře si krátce připomeneme výhody revolučního designu SAP HANA (Column Store, In-RAM) a vysvětlíme si, proč je teď ta správná doba na jeho implementaci. Zrekapitulujeme dvě dekády vývoje, abychom nahlédli, co bylo před HANA 1.0. Uvedeme na pravou míru očekávání ohledně Embedded Analytics a Real time Analytics. V závěru webináře si ukážeme nejdůležitější aspekty konverze ECC na S/4HANA a možné strategie, které doporučuje sama společnost SAP.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
23. 7. 2021 9:00 – 10:00 čeština Ondřej Škoda Zdarma na odkaze


Svého štěstí strojvůdcem

Jak na nás dopadlo posledních 18 měsíců? Máte pocit, že změna střídá změnu? Že se vše valí nesystémově a bez logiky? Jsou změny ve vašem životě revoluční nebo evoluční? Vnímáte přetížení a demotivaci? Přemýšlíte co dál, co si ponechat a čeho se zbavit? Co rozvíjet a co raději ze svého života pustit? Využijte našeho bezplatného webináře, kde bude možnost zastavit se a podívat se na svůj život, práci, sebe sama. Potkat se sám se sebou a s ostatními z úplně jiné perspektivy a definovat si dosažitelné cíle pro svůj pracovní a soukromý život.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
3. 9. 2021 9:00 – 10:30 čeština Radek Pernica Zdarma na odkaze


Red Hat Ansible

V našem webináři vám představíme Red Hat Ansible Automation Platform. Ukážeme nejčastější oblasti využití a popíšeme jednotilivé komponenty, pomocí kterých je možné automatizovat správu velkých celků. Kromě Ansible Engine, základního stavebního kamene, který umožňuje vzdálenou správu, představíme Ansible Tower, který přináší lepší správu oprávnění s možností delegovat oprávnění na úrovni jednotlivých úloh, bezpečně pracuje s přístupovými právy a umožňuje integrovat Ansbile s dalšími nástroji prostřednictvím REST API. Ansible Automation Hub je centrální katalog pro distribuci rolí, playbooků a modulů od Red Hatu i certifikovaných partnerů. Ukážeme si i jeho lokální variantu. Kromě ukázek výše zmíněných technologií, se podíváme i na to, jak může Ansible podporovat GitOps.

Datum Čas Jazyk Přednášející Registrace
17. 9. 2021 9:00 – 10:00 čeština Lukáš Mikšíček Zdarma na odkaze
17. 9. 2021 10:30 – 11:30 angličtina Lukáš Mikšíček Zdarma na odkaze

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa