Kurzy Automatizace

Získejte čas a energii na inovace a dělejte práci rychleji díky automatizaci.

automation

Co je automatizace?

Automatizace je použití technologie k provádění úkolů se sníženou lidskou pomocí. S automatizací se můžeme setkat v každém odvětví, kde dochází k opakujícím se úkolům, ale nejčastěji se řeší automatizace ve výrobě, automobilovém průmyslu a robotice, stejně jako ve světě technologií – v IT systémech a softwaru pro obchodní rozhodování.

Proč automatizovat?

Automatizace je zásadní pro správu, změny a přizpůsobení nejen vaší IT infrastruktury, ale také způsobu, jakým vaše firma funguje prostřednictvím svých procesů. Automatizace pomáhá také k digitální transformaci. Díky automatizaci získáte čas a energii soustředit se na inovace a budete dělat práci rychleji. IT pracovníci se mohou soustředit na větší problémy, řešit je a následně je učinit rutinními a vhodnými pro automatizaci. Nové technologie jsou také příliš velké na to, aby se daly řešit ručně.

Nástroje pro automatizaci

V našich kurzech se můžete vzdělávat v několika řešeních pro automatizaci. Pořádáme například školení od základů pro Red Hat Ansible® Automation Platform a Microsoft Power Automate, který je součástí Microsoft Power Platform. Díky školením z oblasti automatizace se naučíte efektivně automatizovat ve vaší společnosti a díky tomu pracovat rychleji.

Red Hat Ansible

Ansible obsahuje všechny nástroje potřebné k implementaci celopodnikové automatizace, pomáhá organizacím škálovat automatizaci IT, spravovat komplexní nasazení a řídit automatizaci. Umožňuje také uživatelům centralizovat a ovládat jejich IT infrastrukturu pomocí vizuálního řídicího panelu, řízení přístupu na základě rolí a dalších, aby se snížila provozní složitost.

Protože je platforma Ansible Automation založena na intuitivním jazyku automatizace, umožňuje uživatelům koordinovat mezi více týmy a jednotlivci a sdílet, prověřovat a spravovat obsah automatizace.

Microsoft Power Automate

Power Automate je podnikový systém od společnosti Microsoft, který umožňuje integrovat a synchronizovat všechny analýzy dat a aplikace automatizovaným způsobem s cílem zvýšit produktivitu a efektivitu podnikání.

Tato online služba, kromě automatizace procesů a úkolů jednoduchým a intuitivním způsobem, také umožňuje mít funkční tok bez nutnosti vyvíjet kód (nebo s minimálním kódem). Power Automate umožňuje propojit dvě nebo více aplikací (ať už z Office 365 nebo třetích stran) a provádět akce, které automatizují nejrutinnější obchodní procesy.

 

Přehled kurzů

Probabilistic Graphical Models cz/sk en/cz

Dodavatel: EDU Trainings

Oblast: Automatizace

Cena od:

4 990 Kč bez DPH

Garantovaný

AZ-040 Automating Administration with Windows PowerShell cz/sk en en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace / Cloud

Cena od:

29 520 Kč bez DPH

Garantovaný

PL-100 Microsoft Power Platform App Maker cz/sk en en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace

Cena od:

30 900 Kč bez DPH

PL-200 Microsoft Power Platform Functional Consultant en cz/sk en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace

Cena od:

33 900 Kč bez DPH

PL-300: Microsoft Power BI Data Analyst en en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace

Cena od:

21 900 Kč bez DPH

PL-400 Microsoft Power Platform Developer cz/sk en en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace

Cena od:

36 900 Kč bez DPH

PL-600 Power Platform Solution Architect cz/sk en en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace

Cena od:

36 900 Kč bez DPH

PL-900 Microsoft Power Platform Fundamentals cz/sk en en/cz

Dodavatel: Microsoft

Oblast: Automatizace

Cena od:

7 250 Kč bez DPH

Garantovaný

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa