5 Židlí „Od Útoku ke Spolupráci“ kurz pro jednotlivce

8. 10. 2019

Máme pro vás jedinečnou možnost zúčastnit se kurzu 5 Židlí / 5 Chairs „Od útoku ke spolupráci“. Jedná se o OPEN kurz, který je určen jednotlivcům a bude probíhat v českém jazyce.

 

Co je to 5 Židlí?

Metoda 5 Židlí / 5 Chairs je nástroj ovlivňující myšlení a proces učení se. Spočívá v 5 židlích, které nám slouží jako behaviorální kompas, zrcadlí naše každodenní reakce a nutí nás přemýšlet nad tím, co si myslíme, cítíme a jak se v daném okamžiku chováme. Trénink je zaměřený na transformaci chování a práci s emoční inteligencí ve vztazích (týmu, firmě, rodině). Cílem této metody je zlepšení komunikace a spolupráce mezi jednotlivci a týmy napříč společností.

 

Proč 5 Židlí?

Pomocí metody 5 Židlí se naučíte lépe zvládat své chování, lépe rozumět reakcím a jednání svého šéfa či kolegy. Budete řešit problémy bez konfliktů, sníží se stres a tlak, který vás brzdí. Nebudete se bát vyjádřit své potřeby a pochopíte, proč je užitečné být AUTENTICKÝ.

  • Pochopíte proč se někdy cítíte mizerně, co, kdo za to může a jak to překonat.
  • Zvýší se vaše výkonnost i výkonnost lidí kolem vás – skončíte s hledáním viníků, nebudete se bát, budete zvídaví a empatičtí.
  • Přestanete se bát chyb, naučíte se vyjádřit svůj názor i obavy. Budete autentičtí a sebevědomí.
  • Naučíte se snižovat vnitřní stres a zabránit možným konfliktům, lépe ovládat své emoce a kontrolovat své myšlenky.
  • Naučíte se zvládat tzv. obtížné rozhovory – pochopíte, porozumíte, vyjádříte a propojíte pocity s potřebami na principu nenásilné komunikace.
  • Posunete se od konfliktu ke spolupráci. Začnete prostřednictvím sebeuvědomění měnit kulturu ve vlastní firmě.

 

5 Židlí / 5 Chairs (open kurz)

Termín konání: 10. 12. 2019 (9:00 – 17:00)

Místo konání:    EDU Trainings s.r.o., Bělehradská 347/54, Praha 2, 120 00

Cena/1 osoba:   3.990 Kč bez DPH

Registrace:        edu@edutrainings.cz

 

Tento trénink lze objednat také samostatně pro skupinu minimálně 7 osob. Více informací na: edu@edutrainings.cz nebo tel. +420 731 175 867.

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa